Ankara Bayan Arkadaş

ankara bayan arkadaş
Açıklaması

Ankara Bayan Arkadaş olarak uzun süredir burada yaşayan ve etrafımı iyi tanıyan bir bayan olarak arkadaşlıklarımı kurarken ilgi alanı ve zevklere büyük önem veriyorum. Nereler gezilir, nerelerde ne yenilir ne içilir bilen birisiyim. Sosyal hayatım oldukça renklidir.

24 yaşında ve lisans mezunuyum. Okuduğum bölüm ile alakalı olarak mesleğimi yaparken bolca gezme fırsatı buldum. Esmer bir bayanım ve beyaz tenli erkeklere karşı ilgim var. Ankara bayan arkadaş olarak profilimi oluştururken en fazla istediğim şey karşılıklı saygı ve anlayıştı.

partner sitesi

Buna dikkat eden erkeklerin bir adım öne geçtiğini şimdiden söylemek isterim. Ne kısa ne de uzun boyluyum. İdeal bir boya sahibim.

Sanırım her bayanda olduğu gibi ben de uzun boylu olan erkeklere karşı daha fazla ilgiliyim. Fotoğraflarınız ve fiziksel özellikleriniz ile birlikte profilime gelirseniz tanışmamız daha kolay olur diye düşünüyorum.

sex partner
ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !
İlan sahibine ait Telefon, Facebook, İnstagram, Skype, Mail gibi adresleri görebilmeniz için yorum yapmanız gerekmektedir.
Kaba, Argo ve Özensiz yazılmış kısa yorumlar, Her sayfaya aynı yorumu kopyalayan kişilerin yorumları onaylanmayacak ve numaraları göremeyeceksiniz.
banner

4 yorum

    Daha Fazla Yorum
    Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *