Antalya Erkek Arkadaş Arayan Bayanım

Antalya Erkek Arkadaş Arıyorum Telefon Numarası

Antalya Erkek Arkadaş Arıyorum Telefon Numarası var mı diyen herkese merhaba. Ben Antalya’da yaşayan 24 yaşında evliliği asla düşünmeyen, bakımlı, kendine, güvenen oldukça sosyal, arkadaşları ile vakit geçirmeyi seven uçuk kaçık tatlı bir bayanım.

Çevremde ki kişilerin fazla yılışık olması ve hayatıma yeni heyecanlar katmak istememden ötürü bu tarz bir ilan verme ihtiyacı duydum.  Yaşamak istediğim bazı deneyimler ve heyecanlar olduğundan ötürü bir takım şeylerin gizli kalmasını istiyorum. Bir kaç kez yabancı turist erkeklerle çılgınca şeyler yaşamış olsam da 🙂 tercihim kesinlikle Türk erkeklerinden yana artık. Kafama göre hareket etmeyi seviyorum. Emir verenim yok ailem konusunda oldukça rahatım. Aklıma yatarsa şehir dışı dahi gelme imkanım var. Tek istediğim şuan etrafımda ki insanlar gibi zevzek olmayın.

Şehir dışından, uzak illerden  ya da aynı şehirde olup ta beni bunaltmayacak kaliteli, aklı başında kişilerin tekliflerine açık olduğumu söylemek isterim.

Türbanlı Bayan Arkadaş Arıyor. Hemen İlanı Oku

Karşımda ki insanlardan beklediğim şeyler ise temizlik, dürüstlük ve ahlaki yapıdır. Unutmayın karşınızda bir bayan var ve her ne kadar bazı şeyleri yaşama arzusunda olsam da terbiyeyi elden bırakmamanızı rica etmekteyim.

Antalya erkek arkadaş arıyorum telefon numarası var mı diye soranlar evet var ! Ama seçimi hem kendim yapacağım, hemde mutlaka belirttiğim şartlara uyması isteyeceğim. Aksi durumda görüşmek ve bir şeyler yaşama düşüncesinde değilim. Bana nasıl ulaşıp benimle tanışacaksınız? Yapmış olduğunuz yorumlarda kendinizi detaylı anlatır ve tanıtırsanız telefon ile sizi arar, uzun uzun sohbet eder tanışmış oluruz Bana uygun san bende seninim demektir.

Erkek Arayan Bayanlar

Sevgili arıyorum telefon numaraları

Sevgili Arıyorum Telefon Numaraları

15 Ocak 2019 ilan 154

Sevgili arıyorum telefon numaraları ; Sevgili arayanlar için paylaşılması muhtemel olan telefon numaraları için profiller tek tek ziyaret edilmelidir. Hangi profilin telefon numarasını almak istediğinizi [Devamı]

Denizli Bayan Arkadaş Arıyorum

Denizli Bayan Arkadaş Arıyorum

18 Aralık 2018 ilan 12

Denizli Bayan Arkadaş Arıyorum diyerek başlamak istiyorum ilanıma. Merhaba ben Ebru. Denizli çöpçatan sitesi olarak burası geldi aklıma ve bende bu ilanı bıraktım. Denizli merkezde [Devamı]

Türbanlı Bayan Arkadaşlar Arıyorum

Türbanlı Bayan Arkadaş Arıyorum

15 Kasım 2018 ilan 14

Türbanlı Bayan Arkadaş Arıyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bu sitede yer almamın en büyük avantajı arkadaşlarımı kendimin seçebiliyor olmasıdır.. Türbanlı bayan arayan erkeklerin [Devamı]

14 Yorum

 1. Merhaba. Alanya’da yaşıyorum 22 yaşında öğrenciyim. Yalandan nefret ederim. Birlikte saçmalayabileceğim her şeyi yapacağımız deli dolu biriyseniz görüşelim.

  Esmerim 178 boy 70 kilom atletik vücudum var. Yüz yüze görüşmeyi severim. Daha önce hiç kız arkadaşım olmadı sosyal medya kullanmadığımdan sanırım. 🙄 iyi bir dinleyiciyim genelde herkes derdini bana anlatır kara kutu derler bana.

  Sevmek istiyorum birini merhamet etmek istiyorum. içimi döktüm buraya rahatladım. Görüşmek isteyecekseniz benimle biliyorum genelde kızlar şu onları umursamayanları sever ama maalesef ben hiç öyle olamadım ben çok değer veririm. neyse eğer görüşmek isterseniz mail atın

  Daha Fazla Mesaj
  Bu ilan sahibine mesaj gönderin

  Bu ilan sahibine mesaj gönderin


  *