Arkadaş Arıyorum Bayan Olsun

arkadaş arıyorum bayan olsun
Açıklaması

Arkadaş arıyorum bayan olsun diyen erkekleri çok iyi anlıyorum. Erkek erkeğe yapılan muhabbetlerden sıkıldınız mı? Sizi anlamasını istediğiniz bir bayan arkadaş istiyorsanız elbette haklısınız. Anlayışlı bir bayan arkadaşınız olmaya hazırım.

Erkeklerin paylaşmak istedikleri ne varsa, problem gördükleri ne olaylar bulunuyorsa ben bir bayan olarak arkadaşça dinlemeye ve beraber çözüm üretmeye hazırım. 26 yaşındayım ve 1.68 boyundayım.

partner sitesi

Bugüne kadar birçok problemle kendi başıma mücadele eden bir bayanım. Sizinle de dost olabilmek ve arkadaşlık kurabilmek isterim. Arkadaş Arıyorum Bayan Olsun diyen erkekler bu biraz da size bağlı etkenler ile gerçekleşir.

Olgun Kadınlarla Tanışmak İster misin?  Hemen İlanı Oku

Kendine güvenen, kendinden emin ve hızlı karar alabilen erkekler beni her zaman etkilemeyi başarmıştır. Ayrıca uzun boylu erkekleri sevmem.

Eşit boylarda olabileceğim erkekler ile arkadaşlık etmek isterim. Arkadaş arayışınız bayan olacaksa esmer bir bayan arkadaşınız olmaya hazırım. Beraberce konuşup, paylaşabileceğimiz güzel günler için profilim size açıktır. İletişim kurmaktan geri durmayın, zaman kaybetmeyin.

sex partner
ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !
İlan sahibine ait Telefon, Facebook, İnstagram, Skype, Mail gibi adresleri görebilmeniz için yorum yapmanız gerekmektedir.
Kaba, Argo ve Özensiz yazılmış kısa yorumlar, Her sayfaya aynı yorumu kopyalayan kişilerin yorumları onaylanmayacak ve numaraları göremeyeceksiniz.
banner

1 yorum

    Daha Fazla Yorum
    Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *