Arkadaş Arıyorum Bayan Telefon Numaraları

Arkadaş Arıyorum Bayan Telefon Numaraları
Açıklaması

Arkadaş Arıyorum Bayan Telefon Numaraları isteyen, karizmatik yakışıklı erkek arkadaşlar merhaba. Bayan arkadaşınız olarak telefon numaramı paylaşmak ve istediğiniz zaman benimle iletişim kurmanızı istiyorum çünkü bende en az sizler gibi yalnızlıktan sıkılmış durumdayım.

Fakat öncelikle kiminle telefonda konuşacağınızı veya mesaj göndereceğinizi bilmelisiniz. Ben 28 yaşında, 1.71 boyunda ve hafif esmer tenli bir bayanım. İsim Banu Yaşım gereği bazen ciddi olmak zorunda kalsam da eğlenceli muhabbetleri severim. Gülmeyi, eğlenmeyi, gezmeyi çok severim. Fakat bunlar için öncelikle bir güven sağlanmalı diye düşünürüm.

partner sitesi

Arkadaş arıyorum bayan telefon numaraları diyen erkeklerin öncelikle bana güven verebilen erkekler ile numaramı paylaşmak istiyorum. Aynı şeyin sizler içinde geçerli olduğunu düşünüyorum.

Güvenmediğiniz biri ile asla bir şeyler yaşamak istemezsiniz öyle değil mi? Eğer böyle olursa başlangıç için arkadaşlıklarımız ve dostluklarımız telefon üzerinden ilerler. Arkadaş arıyorum diyenlerin tercihi benim sahip olduğum özellikler ise telefon numaraları paylaşılır ve ilişkiler ilerletilir.

Erkek Arkadaş Arayan Bayan Telefon Numaraları. Hemen İlanı Oku

Şartların uyuşması benim için çok önemlidir. Amacı ve Hedefi olan erkekler ile daha kolay iletişim kurabilir ve daha sıcak ilişkiler geliştirebilirim. Sadece numarayı alıp beni canınız istediği zaman arayamazsınız. Karşılıklı olarak kriterlerimiz ve anlaşmalarımız olmalıdır. Buna dikkat eden herkes için telefon numaramı almak kolay olacak. Arkadaş arıyorum bayan telefon numaraları erkekler şartlarıma uyan herkesten mesaj bekliyorum.

sex partner
ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !
İlan sahibine ait Telefon, Facebook, İnstagram, Skype, Mail gibi adresleri görebilmeniz için yorum yapmanız gerekmektedir.
Kaba, Argo ve Özensiz yazılmış kısa yorumlar, Her sayfaya aynı yorumu kopyalayan kişilerin yorumları onaylanmayacak ve numaraları göremeyeceksiniz.
banner

5 yorum

  1. Ben Ergül eşim iki yıl önce vefat etti ben yalnız yaşıyorum kamuda çalıyorum milli eğitim müdürlüğü okulda memurum ben yalnız yaşıyorum gerçekten ciddi bir şekilde evlilik istiyorum aslen Çankırılıyım ve Çankırı’da yaşıyorum

    Daha Fazla Yorum
    Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *