Arkadaş Arıyorum Bayan Üyesiz

Arkadaş Arıyorum Bayan Üyesiz
Açıklaması

Arkadaş Arıyorum Bayan Üyesiz. Ücretsiz üyeliksiz arkadaş bul sitesi için hazırladığım ilanımdan hepinize merhaba. Adım meral 29 yaşında 1 yıl öncesine kadar çalışan 6 ay öncesine kadar sevgilisi olan ve bu sıralar hayatında ki her şey ters giden ama bir o kadarda güzel olduğunu düşünen sempatik şirin bir bayanım 🙂

Konuyu fazla uzatmadan ilanı açma konum olan erkek arkadaş arayış kısmına geçmek istiyorum. Bu konuda da inanın erkeklere çok kızıyorum. Arkadaş arıyorum bayan olsun diyorsunuz ama bunu tamamen yanlış anlayıp farklı yorumluyorsunuz. Ne demek istiyorum hemen açıklayayım.

partner sitesi

Genelde erkeklerin yaptığı en büyük hata, Nasıl bayan arkadaş bulurum sorusunu sormak oluyor. Asıl sorunun bayanı nasıl mutlu ederim olması gerekmektedir. Zira bir önceki ilişkim erkek arkadaşımın tamamen kendi egoist düşünceleri ve hareketleri yüzünden bitti. Kadınlar yaratılışları gereği hassastırlar ve her zaman ilgi, şefkat, güzel söz beklerler.

Dost arayan bayanlar her şeyi konuşup tartışabileceği, derdini sıkıntısını anlatabileceği erkek arkadaşlar arar. Benim gibi bayan dost arıyorum, sıcak bir ilişki, bir şeyler paylaşmak, gezmek, eğlenmek, hayatın tadını çıkarmak istiyorum diyorsanız ben yeni aşklara yelken açmak için buradayım 🙂

Dul Bayanlara Ücretsiz Mesaj Gönderin ! Hemen İlanı Oku

Erkek arkadaş arıyorum telefon numaram şu demek isterdim ama önce size güvenmem gerekecek 🙂 Ben yinede ilanda telefon numaramı bıraktım merak etmeyin.

Etiketler : Üye olmadan arkadaş bulma siteleri, Arkadas ariyorum tel numaralari, Arkadaş Arıyorum Bayan Üyesiz

sex partner
ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !
İlan sahibine ait Telefon, Facebook, İnstagram, Skype, Mail gibi adresleri görebilmeniz için yorum yapmanız gerekmektedir.
Kaba, Argo ve Özensiz yazılmış kısa yorumlar, Her sayfaya aynı yorumu kopyalayan kişilerin yorumları onaylanmayacak ve numaraları göremeyeceksiniz.
banner

2 yorum

    Daha Fazla Yorum
    Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *