Bosna Hersek’te Evlenmek İsteyen Bayanım

Bosna Hersekte Evlenmek İsteyen Bayanım
Adı: gulbeyazz
Şehir: Aydın/Söke
Telefon: Telefon numarasını yorum yapan kullanıcılar görebilir.
Medeni Durum: Dul
Yaş: 33
Etnik Köken: Türk
Boy: 167.cm
Vücut Yapısı: Balık Etli
Sigara: Hayır
Alkol: Hayır
Gelir Düzeyi: Normal
Meslek: Serbest Meslek
Eğitim Durumu: Lise Mezunu
Fizik: Buğday

Açıklaması

Bosna Hersek’te Evlenmek İsteyen Bayanım. Bekarım doğma büyüme Bosna Hersek’te yaşıyorum. 2012 Yılında Eşimi Bosna savaşında kaybettim. 5 Yıldan beri hayatımda kimse olmadı. Çalışıyorum çocuğum yok kendime ait evim var. Niyeti ciddi, içinde Allah korkusu olan dinine düşkün biri ile hayatımı birleştirmek istiyorum.

Kötü alışkanlığı olmayan, Alkol, Sigara kullanmayan, Bana ikinci baharımı yaşatacak beyefendiler ile tanışmak ileriye dönük bir ilişki yaşamak istiyorum.

partner sitesi

İlgili kişiler bana bırakmış olduğum telefon üzerinden ister arayabilir isterlerse de Whatsapp üzerinden yazabilirler. Yuva kurmak mutlu olmak isteyen herkes bekliyorum.

sex partner
ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !
İlan sahibine ait Telefon, Facebook, İnstagram, Skype, Mail gibi adresleri görebilmeniz için yorum yapmanız gerekmektedir.
Kaba, Argo ve Özensiz yazılmış kısa yorumlar, Her sayfaya aynı yorumu kopyalayan kişilerin yorumları onaylanmayacak ve numaraları göremeyeceksiniz.
banner

2 yorum

  1. Selam Gülbeyaz hanım ben 35 yasında bekarım 180 74 kilodayım ben ileriye dönük düşünüyorum. Sizde ciddiyseniz beni arayın adım Mehmet

    Daha Fazla Yorum
    Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *