Çanakkale Gökçeada’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Çanakkale Gökçeadadan Evlenmek İsteyen Bayanlar
Adı: Ayhan
Şehir: Çanakkale/Gökçeada
Telefon: Telefon numarasını yorum yapan kullanıcılar görebilir.
Medeni Durum: Bekar
Yaş: 30
Etnik Köken: Laz
Boy: 167.cm
Vücut Yapısı: Atletik
Sigara: Evet
Alkol: Nadiren
Gelir Düzeyi: Normal
Meslek: Özel Sektör
Eğitim Durumu: İlköğretim Mezunu
Fizik: Beyaz

Açıklaması

Çanakkale Gökçeada’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar. Merhaba, hoşsohbet, dürüst ve her şeyin yaşandığı yerde kalması gerektiğinin bilincinde nazik ve bekar bir mühendis beyim. Özel bir şirkette yönetici olarak çalışıyorum. Öncelikli amacım Ciddi hayatımı birleştirebileceğim kişilerle tanışmak ve ileri dönük bir ilişki kurmak.

İnsanlarla olan ilişkilerini güven üzerine kurmayı tercih eden, şans verildiği taktirde bunun hakkını verebilecek kültürel ve medeni nitelikte, her ne olursa olsun her şeyin yaşandığı yerde kalması gerektiğini düşünen bir yapıya sahibim. Bu düşünce yapısına sahip yeni insanlarla tanışmak ve yeni heyecanlar yaşamak istiyorum. Eğitimli giyimine kuşamına özen gösteren Çanakkale Gökçeada’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar ile arkadaş olma düşüncesindeyim.

partner sitesi

Amacım, gizlilik içerisinde karşılıklı keyif alıp verebilmektir. Kimseyi rahatsız etmek gibi taş devrinde kalmış ucuz davranışlara tevessül eden birisi değilim.

sex partner
ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !
İlan sahibine ait Telefon, Facebook, İnstagram, Skype, Mail gibi adresleri görebilmeniz için yorum yapmanız gerekmektedir.
Kaba, Argo ve Özensiz yazılmış kısa yorumlar, Her sayfaya aynı yorumu kopyalayan kişilerin yorumları onaylanmayacak ve numaraları göremeyeceksiniz.
banner

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*