Denizli Dul Bayanlar

Denizli Dul bayanlar
Açıklaması

Denizli dul bayanlar ile tanışmak isteyen karizmatik yakışıklı beyler merhaba ben Gülnur. 38 yaşında evlenip boşanmış 2 çocuklu 168 boyun 50 kiloda kendi halinde, hayatını çocuklarına adamış bir bayanım. Herkes gibi benimde hayallerim, umutlarım vardı.

Pozitif güler yüzlü etrafına neşe saçan bir insanken başımdan geçen kötü evlilik bir anda her şeyi tersine çevirdi. Tek yaşama sebebim olan çocuklarım sayesinde hayata tutundum. 5 Yıldır eşimden ayrıyım ve her kadın gibi bende bazı şeylerin özlemini çekmekteyim.

partner sitesi

Öncelikle çocuklarıma ve bana saygılı olacak, aile kavramını bilen, dürüst kesinlikle yalan söylemeyen yine ben yaşlarda (bu çokta sorun değil) yüreği kalbi temiz insanlarla tanışmak istiyorum. Kimseden zerre kadar maddi beklentim yok, çalışıyorum, kendime ve çocuklarım yeterde artarım.

Denizli dul bayan numaraları

Genelde çalıştığım için hafta sonları müsait oluyorum. Bunu problem etmeyecek,  görüşemediğimiz zamanlarda telefonda sohbet edip mesajlaşacağım, Whatsapp üzerinden kamera açabileceğim kişiler olması iki taraf içinde iyi olur diye düşünüyorum. Hem birbirimizi daha yakından tanır, hemde birbirimize daha fazla zaman ayırmış oluruz.

Acıpayam Babadağ Baklan Bekilli Beyağaç Bozkurt Buldan Çal Çameli Çardak Çivril Güney Honaz Kale Merkezefendi Pamukkale Sarayköy Serinhisar Tavas ilçelerinde olan ve Denizli dul bayanlar ilanım ile ilgilenen tüm beylerden mesaj beklemekteyim. İlgili gördüğüm kişilere telefon üzerinden ulaşıp numaramı da vermiş olacağım.

sex partner
ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !
İlan sahibine ait Telefon, Facebook, İnstagram, Skype, Mail gibi adresleri görebilmeniz için yorum yapmanız gerekmektedir.
Kaba, Argo ve Özensiz yazılmış kısa yorumlar, Her sayfaya aynı yorumu kopyalayan kişilerin yorumları onaylanmayacak ve numaraları göremeyeceksiniz.
banner

1 yorum

    Daha Fazla Yorum
    Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *