Diyarbakır Dul Bayanlar ile Bedava Mesajlaşma İmkanı

Diyarbakır dul bayanlar
Açıklaması

Diyarbakır Dul Bayanlar arayan beyler Merhaba ben Alev. Diyarbakır merkezde  yalnız yaşayan dul bir bayanım. Bu şehirde dul olarak yalnız yaşamak ve hayat şartlarına uymakta fazlası ile zorlanıyorum. İnsanlar ile rahat iletişime geçemiyorum ve yanlış anlaşılmaktan korkuyorum. Bu yüzden anlayışlı ve kültürlü erkekler ile arkadaşlık etmek istiyorum.

38 yaşında beyaz tenli sarı saçlı güler yüzlü sempatik kişisel bakımına özen gösteren maddi sorunu olmayan hanımefendi diye tabir edilen bir bayanım. Yakışıklı ve karizmatik olan erkekler ile arkadaşlık etmek isterim. Dış görünüş benim için fazla olmasa da önem taşımaktadır.

Diyarbakır dul kadınlar

partner sitesi

Diyarbakır Dul Bayanlar ile tanışmak isteyen kendini karizmatik bulan beylerin benimle iletişime geçmesini rica ediyorum. İlerleyen dönemlerde dul kadın olarak size karşı güvenimi sağladığınız takdirde sizi evimde misafir edebilirim. Yalnız yaşadığım için bir engelim bulunmuyor.

İstediğiniz zaman bir telefon ve bir mesaj uzaklığındayım. Ama öncelikle tabi ki karşılıklı güven ve beğeni şarttır. Beni etkilemek isteyen beyler, benden etkilendikten sonra profilime mesaj atabilirler.

sex partner
ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !
İlan sahibine ait Telefon, Facebook, İnstagram, Skype, Mail gibi adresleri görebilmeniz için yorum yapmanız gerekmektedir.
Kaba, Argo ve Özensiz yazılmış kısa yorumlar, Her sayfaya aynı yorumu kopyalayan kişilerin yorumları onaylanmayacak ve numaraları göremeyeceksiniz.
banner

3 yorum

    Daha Fazla Yorum
    Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *