Dul Bayan Kayseri

dul bayan kayseri
Açıklaması

Dul Bayan Kayseri ilanım ile ilgilenen beyler merhaba ben 38 yaşında Kayseri Talas’ta çocuğum ile birlikte yaşayan dul bir bayanım. 4 yıl önce başımdan geçen kötü evliliğimi sonlandırıp hayatıma yeni bir sayfa açtım. Dünyalar tatlısı bir kızım var. Benimle iletişime geçerken lütfen kızıma olan sorumluluğumu göz ardı etmeyin.

Malum hayatın belirli şartları var. Bunlardan biriside çalışmak, fakat bende bir kadın olduğum için benimde isteklerim arzularım olduğunu unutmayın. Sürekli çalışmak zorunda olduğum için arta kalan zamanımı kızımla geçiriyorum. Ondan geriye kalan zamanlarım da ancak kendi ihtiyaçlarımı karşılayıp kendime vakit ayırabiliyorum. Son derece bakımlı çekici güzel bir bayan olduğumu düşünüyorum. Zaten fotoğrafımda da bunu görebiliyorsunuz.

Eşini Aldatan Bayanım Erkek Arkadaş Arıyorum. Hemen İlanı Oku
partner sitesi

Dul Bayan Kayseri arayan erkekler Siz de kendinizi çekici buluyor ve içinizde genç bir ruh yaşattığınızı düşünüyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz. Karşılıklı olarak birbirimizi tanımamız ve Kayseri’de neler yapabileceğimizi konuşmamız böylelikle mümkün olur.

Saygı ve sevgi ile kalın ve asla hoşgörü kavramının önemini unutmayın. Arkadaşlık kurabilmemiz için bu ilke benim için çok ama çok önemlidir. 1.72 boyunda ve 64 kiloda bir bayan olduğumu hatırlatmak isterim. Yaşını göstermeyen olgun ve karizmatik beyleri profilime davet ediyorum.

 

sex partner
ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !
İlan sahibine ait Telefon, Facebook, İnstagram, Skype, Mail gibi adresleri görebilmeniz için yorum yapmanız gerekmektedir.
Kaba, Argo ve Özensiz yazılmış kısa yorumlar, Her sayfaya aynı yorumu kopyalayan kişilerin yorumları onaylanmayacak ve numaraları göremeyeceksiniz.
banner

1 yorum

  1. Merhaba sizi tanımayı çok isterim. Size yakın bir yerde ikamet ediyorum.180 boy 80 kilo maddi sorunu olmayan biriyim.sizden oldukca yaşlıyım kabul ederseniz en kısa zamanda tanışmak isterim.

    Daha Fazla Yorum
    Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *