Erkek Arayan Bayanlar Antalya

Erkek arayan bayanlar Antalya

Erkek arayan bayanlar Antalya. Hepinize kucak dolusu selamlar ben Duygu. Akdeniz Üniversitesi mezunu 29 yaşında bakımlı güzel bir bayanım. Üniversiteyi bitirdikten sonra ailemin yanına dönmeyip buraya yerleştim. Aslen İzmirli olup tüm aile ve akrabalar orada bulunmakta. Antalya’da 5 yıldızlı bir otelde resepsiyon görevlisi olarak çalışmaktayım.

 

Çalışma tempom çok yüksek olduğu için kendime ve etrafıma yeteri kadar vakit ayıramamak tayım. Bu yüzden de içe kapanık bir yapıya büründüm. Yalnız yaşamamda bu durumu etkiliyor olsa gerek. Hayatımda ki boşluğu doldurmak, bana sevgi anlamında bir şeyler verecek olgun yaştaki beylerle tanışmak için Antalya ücretsiz arkadaşlık sitesi olan bu siteye ilan vermek istedim.

 

Erkek arkadaş arayan bayanlar ilanları için genelde farklı şeylerden bahsederler ama benim kisi tam tersi. Öncelikle kadın ruhundan anlamasını istiyorum. Bu ne demek? Aklı bir karış havada tek düşüncesi kadınlardan faydalanmak olan kişileri asla istemiyorum.


Paranız, malınız mülkünüzün olması da beni ilgilendirmiyor. Öyle olmuş olsaydı erkek arayan zengin kadınlar sayfasına gider ilan bırakırdım. Bu tip kadınlar arıyorsanız erkek arayan bayanlar facebook olarak oralarda arayın buralarda yada bu ilanda değil.

Antalya’da Erkek Arkadaş Telefonu Arayan Ela. Hemen İlanı Oku


Antalya Alanya erkek arkadaş arıyorum telefon
numarası diye iletmenize gerek yok. Ben telefonumu zaten bıraktım. Erkek arayan bayanlar Antalya ilanım için beni tanımak isteyen kişiler akşam 21:00 den sonra ararsa uzun uzun konuşmuş oluruz.

 

Not: Abuk subuk mesaj atanlar oluyor telefonuma Sms olarak Jigolo arayan bayanlar gibi misin filan diye, Rica ediyorum yapmayın her şeyi açık açık yazdım daha ne yazayım?

 

Erkek Arayan Bayanlar

Sevgili arıyorum telefon numaraları

Sevgili Arıyorum Telefon Numaraları

15 Ocak 2019 ilan 154

Sevgili arıyorum telefon numaraları ; Sevgili arayanlar için paylaşılması muhtemel olan telefon numaraları için profiller tek tek ziyaret edilmelidir. Hangi profilin telefon numarasını almak istediğinizi [Devamı]

Denizli Bayan Arkadaş Arıyorum

Denizli Bayan Arkadaş Arıyorum

18 Aralık 2018 ilan 12

Denizli Bayan Arkadaş Arıyorum diyerek başlamak istiyorum ilanıma. Merhaba ben Ebru. Denizli çöpçatan sitesi olarak burası geldi aklıma ve bende bu ilanı bıraktım. Denizli merkezde [Devamı]

Türbanlı Bayan Arkadaşlar Arıyorum

Türbanlı Bayan Arkadaş Arıyorum

15 Kasım 2018 ilan 17

Türbanlı Bayan Arkadaş Arıyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bu sitede yer almamın en büyük avantajı arkadaşlarımı kendimin seçebiliyor olmasıdır.. Türbanlı bayan arayan erkeklerin [Devamı]

16 Yorum

  1. Selamlar seni tanımak istiyorum. Hoş ve güzel bir bayansın bunun farkındasın. İlgilenirsen cevabını bekliyorum. Hatta tatile bulunduğun yere gelirim. Görüşmek üzere.

    Daha Fazla Mesaj
    Bu ilan sahibine mesaj gönderin

    Bu ilan sahibine mesaj gönderin


    *