Erkek Arayan Bayanlar İzmir

Erkek Arayan Bayanlar İzmir
Açıklaması

Erkek arayan bayanlar İzmir. Hepinize merhaba ben Aleyna. İzmir Karşıyaka’da ailesi ile yaşayan 25 yaşında bakımlı üniversite mezunu bir bayanım. Hayatıma az sayıda erkek girdiği için  duygusal anlamda bazı boşluklar hissediyorum bu yüzden bu ilanı bırakma gereği duydum. Birinci tercihim duygusal olarak bana bir şeyler yaşatıp ayaklarımı yerden kesecek olan kişilerle sohbet edip, şartlar uygun olduğu taktirde de görüşme amacındayım.

Biraz kiralık aşk arayan bayanlar gibi oldu ama madem ilan veriyorum benim istediğim şekilde olmalı diye düşünüyorum :). İzmir’de bayan arayan erkekler genelde gündelik ilişkiler düşünüyor fakat ben uzun süreli bir ilişki arayışındayım.

partner sitesi

Gerek aile yapım gerek arkadaş çevrem olarak günlük ilişkilere pek sıcak bakmadığımı bilmenizi istiyorum. Bu düşüncedeki kişiler mesaj atmazsa memnun olurum. Eğlenilecek günlük bayanlardan olduğumu asla düşünmüyorum çünkü.

İzmir arkadaşlık sitesinin genelini incelediğimde erkek arkadaş arayan bayanlar ilanları verirken olmasını istedikleri şeyin şu olduğuna dikkat ettim.

Erkek arayan bayanlar facebook gibi sosyal medya alanlarında profilim bulunmamakta. Sadece ilan için bu siteyi kullandım ve İzmir sevgili arayanlar gibi bende aradığımı bulacağıma inanıyorum.

İzmir’li Olgun Bayan Genç Sevgili Arıyor. Hemen İlanı Oku

Dost arayan bayanların sizden istediği tek şey dürüst saygılı ve nazik olmanızdır. Bununla birlikte kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi hayatını kazanan iş güç sahibi kişiler şahsım adına tercih sebebimdir. Belirli bir yaş takıntım yok benden büyük olgun erkeklerde olabilir benden yaşça küçük erkeklerde. Tek şartım sohbeti güzel bakımlı temiz kişilerin olması. Bu kişi benim diyorsan mesajını bekliyorum.

Erkek arayan bayanlar İzmir etiketleri: jigolo ilanları 2018 İzmir, Torbalıda erkek arayan kadınlar

sex partner
ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !
İlan sahibine ait Telefon, Facebook, İnstagram, Skype, Mail gibi adresleri görebilmeniz için yorum yapmanız gerekmektedir.
Kaba, Argo ve Özensiz yazılmış kısa yorumlar, Her sayfaya aynı yorumu kopyalayan kişilerin yorumları onaylanmayacak ve numaraları göremeyeceksiniz.
banner

3 yorum

  1. Günaydın saygı çerçevesinde tanışalım reel görüşelim önceki mesajıma cevap vermediniz İzmir’deyim her konuda bana güvenebilirsiniz gizlilik prensibimdir

  2. Merhaba ben bekir yaş 48 bekar yani dulum bana uygun bayanların mesajını bekliyorum benim için yaş sorun değil önemli olan ne istediğini bilen bayanların whatsapptan mesajını bekliyorum izmir tercihimdir..

    Daha Fazla Yorum
    Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *