Erkek Arayan Bayanlar İzmir

Erkek Arayan Bayanlar İzmir

Erkek arayan bayanlar İzmir. Hepinize merhaba ben Aleyna. İzmir Karşıyaka’da ailesi ile yaşayan 25 yaşında bakımlı üniversite mezunu bir bayanım. Hayatıma az sayıda erkek girdiği için  duygusal anlamda bazı boşluklar hissediyorum bu yüzden bu ilanı bırakma gereği duydum. Birinci tercihim duygusal olarak bana bir şeyler yaşatıp ayaklarımı yerden kesecek olan kişilerle sohbet edip, şartlar uygun olduğu taktirde de görüşme amacındayım.

Biraz kiralık aşk arayan bayanlar gibi oldu ama madem ilan veriyorum benim istediğim şekilde olmalı diye düşünüyorum :). İzmir’de bayan arayan erkekler genelde gündelik ilişkiler düşünüyor fakat ben uzun süreli bir ilişki arayışındayım.

Gerek aile yapım gerek arkadaş çevrem olarak günlük ilişkilere pek sıcak bakmadığımı bilmenizi istiyorum. Bu düşüncedeki kişiler mesaj atmazsa memnun olurum. Eğlenilecek günlük bayanlardan olduğumu asla düşünmüyorum çünkü.

İzmir arkadaşlık sitesinin genelini incelediğimde erkek arkadaş arayan bayanlar ilanları verirken olmasını istedikleri şeyin şu olduğuna dikkat ettim.

Erkek arayan bayanlar facebook gibi sosyal medya alanlarında profilim bulunmamakta. Sadece ilan için bu siteyi kullandım ve İzmir sevgili arayanlar gibi bende aradığımı bulacağıma inanıyorum.

İzmir’li Olgun Bayan Genç Sevgili Arıyor. Hemen İlanı Oku

Dost arayan bayanların sizden istediği tek şey dürüst saygılı ve nazik olmanızdır. Bununla birlikte kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi hayatını kazanan iş güç sahibi kişiler şahsım adına tercih sebebimdir. Belirli bir yaş takıntım yok benden büyük olgun erkeklerde olabilir benden yaşça küçük erkeklerde. Tek şartım sohbeti güzel bakımlı temiz kişilerin olması. Bu kişi benim diyorsan mesajını bekliyorum.

Erkek arayan bayanlar İzmir etiketleri: jigolo ilanları 2018 İzmir, Torbalıda erkek arayan kadınlar

Erkek Arayan Bayanlar

Sevgili arıyorum telefon numaraları

Sevgili Arıyorum Telefon Numaraları

15 Ocak 2019 ilan 154

Sevgili arıyorum telefon numaraları ; Sevgili arayanlar için paylaşılması muhtemel olan telefon numaraları için profiller tek tek ziyaret edilmelidir. Hangi profilin telefon numarasını almak istediğinizi [Devamı]

Denizli Bayan Arkadaş Arıyorum

Denizli Bayan Arkadaş Arıyorum

18 Aralık 2018 ilan 12

Denizli Bayan Arkadaş Arıyorum diyerek başlamak istiyorum ilanıma. Merhaba ben Ebru. Denizli çöpçatan sitesi olarak burası geldi aklıma ve bende bu ilanı bıraktım. Denizli merkezde [Devamı]

Türbanlı Bayan Arkadaşlar Arıyorum

Türbanlı Bayan Arkadaş Arıyorum

15 Kasım 2018 ilan 17

Türbanlı Bayan Arkadaş Arıyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bu sitede yer almamın en büyük avantajı arkadaşlarımı kendimin seçebiliyor olmasıdır.. Türbanlı bayan arayan erkeklerin [Devamı]

22 Yorum

  1. Selam ben Serhat yaş 36 boy 1.78 kilo 75 ne istediğini bilen bayanlar arayın tanışalım güzel ve özel anılar yaşayalım güven ve gizlilik içinde

    Daha Fazla Mesaj
    Bu ilan sahibine mesaj gönderin

    Bu ilan sahibine mesaj gönderin


    *