Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar İlanları

Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar İlanları
Açıklaması

Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar İlanları. Erkek arkadaşım olmaya hazır mısınız? Ben 28 yaşında 165 boyunda 58 kiloda esmer kapalı, güzelliği ile baş döndüren bir bayanım. Evlilik için de kendimi hazır hissediyorum. Fakat bunun için uzun bir flört dönemi ve kendi aile yapıma uygun birini bulma düşüncesindeyim.

Erkek arkadaş arayan bayanlar ilanları açtığımda buna hazır olduğumu düşünmüştüm. Kısa bir süre önce ilanı oluşturdum ve siz değerli beyefendilerin mesajlarını beklemeye başladım. Yoğun bir ilgiyle karşı karşıya kalacağımı sanmıyordum. Fakat güzelliğimin farkına varmamı sağladınız. Yine de şu ana kadar uygun bir erkek arkadaşı edinemedim. Sizin de mesajlarınızı beklediğimi belirtiyor ve beni yalnız bırakmamanızı ümit ediyorum.

partner sitesi

Erkek arayan bayan olarak ifade etmenin yanlış olduğunu düşünen arkadaşlarımız var. Fakat ben erkek aradığımı rahatça dile getiriyorum. Erkek arayan bayan olarak asla bunda tereddüt etmedim. İlanımı gönül rahatlığı ile açtım. Siz de artık benim arayışım için bana yardımcı olabilir misiniz? Daha fazla beklemek istemiyorum. 28 yaşına kadar beklediğimin yeterli olduğunu düşünüyorum.

Erkek arkadaş arayan bayanlar ilanları

Bir erkekte olmasını istediğim başlıca özellikler dürüstlük ve sıcak kanlı olmasıdır. Böyle erkeklere karşı koymak biraz zor oluyor. Ben de erkek arkadaş arayan bayanlar gibi bu tür erkeklere karşı koyamıyorum. Diğer bayanlardan da bir farkım yok açıkçası bu yönümle. Top sizde beyler, benim profilim sizler için burada! Kadın ruhundan anlayan cesaret gücü yüksek olanları bekliyorum.

Erkek Arayan Dul Zengin Kadınlar ile Hemen Tanışmak İster misiniz?  Şimdi  İlanı Oku

Erkek arkadaş arayan bayanlar ile tanışmak için beni seçebilirsiniz. Genç, güzel, alımlı bir bayanım. Fazlasıyla erkek ruhundan anlarım. Bu yüzden sizi asla pişman etmem. Bana mesaj göndermeniz ve arkadaşlık etme isteğinizi olumlu karşılıyorum. Herkesin bir şansı hak ettiğini düşünerek aceleci davranmadan erkek arkadaşımı aramaya devam ediyorum. Bu konuda sizden de anlayış bekliyorum.

sex partner
ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !
İlan sahibine ait Telefon, Facebook, İnstagram, Skype, Mail gibi adresleri görebilmeniz için yorum yapmanız gerekmektedir.
Kaba, Argo ve Özensiz yazılmış kısa yorumlar, Her sayfaya aynı yorumu kopyalayan kişilerin yorumları onaylanmayacak ve numaraları göremeyeceksiniz.
banner

3 yorum

  1. Slm merabalar bn serdar İZMİRDE oturuyorum İzmir’den ya da başka bir ilden bayan arkadaş arıyorum yaş sınırı yok kaç yaşında olursa olsun konuşmak istiyorum görüşmek istiyorum temiz ve titiz bir insanım temizliğine titizliği ne önem veren bayanlar da görüşmek istiyorum cevaplarınızı bekliyorum

    Daha Fazla Yorum
    Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *