Erkek Arkadaş Arıyorum Seri İlanlar

erkek arkadaş arıyorum seri ilanlar
Açıklaması

Erkek Arkadaş Arıyorum Seri İlanlar bırakan bir bayan olarak bunu söylemekte zorlanmıyorum. Çünkü sadece erkeklerin bayan arayışı olmasını saçma buluyorum. İlişkiler karşılıklıdır ve fedakarlıklar gerektirir. Ben de rahatlıkla erkek arkadaş ilanları ile ilgilendiğimi söyleyebilirim. Bu nedenle beni duygusal olarak sevgi olarak tatmin edecek kişiler aramaktayım

Kısaca kendimden bahsetmek istiyorum. Tiyatro izlemeyi ve oynamayı seven, sahneye yakışan bir fiziğe sahip olan ilgi çeken bir bayanım. Fiziksel özelliklerim ile ön plana çıktığım gibi kültürlü bir bayan olarak da öne çıkmayı seviyorum.

partner sitesi

Erkek arkadaş arayışımda beklentilerim ise erkeğin de fizikli ve kültürlü olmasıdır. Dış uyum sağlandığı gibi kültürel uyumun da sağlanması gerekir. Böylelikle ilişkimiz hızlı ilerler ve birbirimizi daha yakından tanımamız kolaylaşır.

Kriterlere uyduğunuzu düşünüyorsanız profilime mesaj bırakıp benden cevap bekleyebilirsiniz. Erkek Arkadaş Arıyorum Seri İlanlar bırakırken sizlerin de nasıl bayanlarla tanışmak istediğinizi ve beklentilerinizi merak etmekteyim.

sex partner
ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !
İlan sahibine ait Telefon, Facebook, İnstagram, Skype, Mail gibi adresleri görebilmeniz için yorum yapmanız gerekmektedir.
Kaba, Argo ve Özensiz yazılmış kısa yorumlar, Her sayfaya aynı yorumu kopyalayan kişilerin yorumları onaylanmayacak ve numaraları göremeyeceksiniz.
banner

4 yorum

  1. Selam merhaba ben İzmir ilçesinde oturuyorum ve sizinle görüşmek istiyorum Yaş 24 kendimi Güçlü kuvvetli hissediyorum emin olun sizi hem mutlu Hem güzel bir şekilde gün yaşatacağım size temizliğine önem veren bir delikanlıyım Kendine güvenen birisiyim sizin hayatınızda yaşamadığınız bir günü size yaşatacağım a söz veriyorum Eğer görüşmek isterseniz Yorum yapabilirsiniz numaranızı almaya çalıştım bir türlü alamadım numaranızı Bu arada da boy bir 75 kilo 74 atletik vücut uyum Sizinle görüşmek istiyorum

  2. Selam benim kültürel bir faaliyetim yok bir kaç kez sinema ve tiyatroya katıldım lakin sizden hoşlandığım tanışma fırsatını kaçırmamak için mesaj çekiyorum umarım sende hoşlanırsın

    Daha Fazla Yorum
    Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *