Erkek Arkadaş Arıyorum Sevgili İlanı

Erkek arkadaş arıyorum sevgili ilanı
Açıklaması

Erkek Arkadaş Arıyorum Sevgili İlanı .. Merhabalar ben ismim Melek. 1.74 boyunda 27 yaşında 59 kilodayım. Zarif çıtı pıtı sarı saçlı beyaz tenli güzel bir bayan olduğumu düşünüyorum. Bugüne kadar hiç evlenmedim. Birkaç kişiyle konuşma haricinde sevgilimde olmadı. Bu yüzden erkekler konusunda hem çok acemi hemde yeterince cahil sayılırım.

Erkek Arkadaş Arıyorum Sevgili İlanı verirken benimle arkadaşlık yapabilecek kültürlü erkek arkadaşların iletişime geçeceğini düşündüm. Beraber sinemaya gidebileceğimiz, kültürlü, kitap okumayı seven, hayvanlarla ilgili  ve romantik birazda yakışıklı :)) kısacası bana ayak uydurabilecek kişilerin olmasını istiyorum.

partner sitesi

Fotoğrafımdan beni görebiliyorsunuz. Lütfen belirttiğim özellikleri taşımıyorsanız bana mesaj göndermeyin. Aksi durumda zaman kaybı yaşamış olur, sizde bende aradığımızı bulamayız. İlk defa biriyle sevgili olacağımdan, ilk defa birinin elini tutacağımdan dolayıda heyecanlıyım.

Konuşmalarımıza bu durum yansırsa maruz görmenizi istiyorum. İlgili kişilerden mesaj bekliyorum görüşmek üzere..

sex partner
ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !
İlan sahibine ait Telefon, Facebook, İnstagram, Skype, Mail gibi adresleri görebilmeniz için yorum yapmanız gerekmektedir.
Kaba, Argo ve Özensiz yazılmış kısa yorumlar, Her sayfaya aynı yorumu kopyalayan kişilerin yorumları onaylanmayacak ve numaraları göremeyeceksiniz.
banner

3 yorum

    Daha Fazla Yorum
    Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *