Eşini Aldatan Bayanlar

Eşini Aldatan Bayanlar
Açıklaması

Eşini Aldatan Bayanlar ilanımı okuyorsanız size üzülerekte olsa merhaba demek istiyorum. Eşimle uzun süredir kötü giden bir ilişkimiz var. Gerek duygusal gerek diğer konularda anlaşamamamız yetmezmiş gibi birbirimize olan saygımızda ortadan kalkmış durumda. Bu durum beni çok yıpratsa da genç bir kadın olarak  hayatımın geri kalan kısmında mutlu olmak ve hayatıma girecek olan kişiyi sonuna kadar mutlu etmek arzusundayım.

Kendimi Eşini Aldatan Bayanlar arasında görmüyorum çünkü çoğu zaman eve bile gelmiyor artık. Eşimi daha fazla konuşmak yerine yeni ilişkilerimize ve heyecanlarımıza odaklanmak istiyorum. 33 yaşında albenisi yüksek bir bayanım.

partner sitesi

Açık tenliyim ve fiziğimi korumak için spor yapıyorum. Düzenli spor yapan bir bayan olarak erkek arkadaşımın da bakımlı olması tercihimdir.

Böylece gün içindeki performans ve enerji artar. Dinç hissederiz ve yorulmak nedir bilmeyiz. :))  Yaş kriterim de bulunmaktadır. En fazla 50 yaşına kadar olan erkek arkadaşlarımızın mesaj atmasını rica ediyorum. Bu şekilde çabuk olarak amacımıza ulaşabiliriz. Beni mutlu edebilecek, derdime derman ve eğlenceme ortak olabilecek adayları bekliyorum.

sex partner
ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !
İlan sahibine ait Telefon, Facebook, İnstagram, Skype, Mail gibi adresleri görebilmeniz için yorum yapmanız gerekmektedir.
Kaba, Argo ve Özensiz yazılmış kısa yorumlar, Her sayfaya aynı yorumu kopyalayan kişilerin yorumları onaylanmayacak ve numaraları göremeyeceksiniz.
banner

2 yorum

  1. Merhaba ben nadir 40 yaşında 1.83 90 kilo hayatın taşlarını yaşayan ve yaşatan biriyim aynı şekilde bende evliyim gizlilik ve temizlik temel prensibimdir. Mesaj atarsanız bir yerlerde kahve içeriz. beklerim.

    Daha Fazla Yorum
    Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *