Evlenmek İsteyen Dul Erkekler

Açıklaması

Evlenmek isteyen dul erkekler. Merhaba adım Barış. Başından talihsiz bir evlilik geçmiş 38 yaşında çocuksuz boşanmış dul beyim. Devlet memuruyum, görevim gereği sık sık tayinim için şehir değiştirmek zorunda kalıyorum.

İzmir’de doğdum. Antalya’da bir müddet görev için kaldım. Ciddi evlilik ilanları vererek yalnızlığıma son vermek hayat arkadaşım olacak, beni her anlamda sevecek, değer verecek, yine benim gibi dul bayan arkadaşlar ile tanışmak, ileriye dönük ciddi bir beraberlik yaşamak istiyorum.  Evlenmek isteyen dul erkekler barış.

Evlenmek isteyen erkek polisler

partner sitesi

Merhaba adım Hakan 4 yıl önce 6 senelik evliliğimi bitirmiş, şimdi yeniden evlenmek isteyen erkek polislerden biriyim. Yaşım 33 şuan İstanbul’da görev yapıyorum. Bir önceki evliliğimden çocuğum bulunmamakta.

Eşime nafaka ödemiyorum. Ailenin tek çocuğuyum. Aslen Kütahyalım fakat işim gereği pek sık gidemiyorum. Ailemin Gediz’de iki dairesi var. Evlenmek istediğim bayanın dul ya da bekâr olması fark etmiyor. Yeter ki benim gibi çocuksuz olsun gerisi önemli değil. Bir erkek olarak daha ne anlatabilirim bilmiyorum. Dul eş arayanlar bana mesaj bıraksınlar lütfen.

Evlenmek isteyen erkek polisler

Evlenmek isteyen erkek doktorlar

Evlenmek isteyen erkek doktorlar için bu ilanı bırakmak istedim. 32 yaşında daha önce hiç evlenmemiş, hayatın ve işin yoğun temposundan kedine vakit ayıramamış bekâr bir beyim. Mesleğim sizinde malumunuz olacağı gibi doktorum. Özel bir hastanede dâhiliye uzmanı olarak görev yapmaktayım.

Kendime ait evim ve arabam var. Doktor eş arama gibi bir imkânım yok yaşımın ilerlediğinin farkına varıyorum ve hayatımı yine benim gibi okumuş, tahsilli aklı başında düzgün karakterli bir bayan ile birleştirmek istiyorum. 60 yaş üstü kesinlikle yazmasın.

Evlenmek isteyen erkek doktorlar

Evlenmek isteyen memur erkekler

Merhaba adım Yusuf. İstanbul’da ikamet eden 29 yaşında evlenmek isteyen memur erkeklerden biriyim. Daha önce birkaç flörtüm haricinde ciddi bir ilişki yaşamadım. Öğretmenim. Ailemden kalan dairemde oturuyorum. Kira derdim yok aldığım, maaş fazla fazla yetmekte. Ailem Adana’da. Yazları ve tatilleri fırsat buldukça gidiyorum.

Evlenmek isteyen memur erkekler

Hayatıma renk katacak, bana saygı gösterecek, beni sevip sayacak, benimle bir ömür geçirmek isteyen ruh ikizimi arıyorum. İlgili bayan arkadaşların bana mesaj göndermelerini istiyorum.

Etiketler : Evlenmek isteyen subay ilanları, Evlenmek isteyen dul Erkekler

sex partner
ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !
İlan sahibine ait Telefon, Facebook, İnstagram, Skype, Mail gibi adresleri görebilmeniz için yorum yapmanız gerekmektedir.
Kaba, Argo ve Özensiz yazılmış kısa yorumlar, Her sayfaya aynı yorumu kopyalayan kişilerin yorumları onaylanmayacak ve numaraları göremeyeceksiniz.
banner

1 yorum

    Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *