Evli Bayanım Erkek Arıyorum

evli bayanım erkek arıyorum
Açıklaması

Evli bayanım erkek arıyorum. Merhaba ismim Ayla ilanımın başlığında da belirtmeye çalıştığım üzere sır olarak kalmasını istediğim bir ilişki istiyorum. Eşinden yeterli ilgili görememiş, hayatın tüm heyecanlarından uzak kalmış sevgiye hasret biriyim. Gizlilik içerisinde sessiz sedasız bir aşk yaşamayı çok istiyorum, tabi insan sevince ne kadar sessiz sedasız kalırsa o kadar hüzünlü oluyor o ayrı bir mesele.

Bazen bir kahve içip tüm içtenliğimle samimiyetimle sohbet edebileceğim bir arkadaşım olmasını çok istiyorum. İnsanın sohbet edebileceği derdini anlatabileceği insanlara ihtiyacı oluyor. Değişik ve duygusal yapım var.

partner sitesi

Bana alaka ve ilgi gösteren biri olduğunda içimde ona karşı sevgi ve saygı hissi oluşuyor istemsizce. Lütfen bu huyumu, iyi niyetimi suistimal etmeyin.

Elimden geldiği aklımın erdiği kadar karşımdakini düşünen biri olduğumdan gülmek eğlenmek için bile olsa kırıcı, incitici karakterlerden, şakalar ve esprilerden hoşlanmadığım gibi bu tarz insanlardan da uzak duruyorum.

Whatsapp’tan Görüntülü Sohbet Etmek İsteyen Aslı. Hemen İlanı Oku

Kimseyi kırmak incitmek yada küçük düşürmek istemeyen kendi halinde yaşayan biriyim. Tüm gün evde olduğum için zaman sorunum yok. Hayatıma girmek isteyen kişiyle telefonda olmak üzere uzun uzun sohbet ederek tanımak, ardından da yüz yüze samimi bir görüşme yapmak istiyorum

Evli bayanım erkek arıyorum dediğim zaman aklınıza başka şeyler gelmesin lütfen ilk amacım duygu anlamında beni doyuracak kişiler. Bu eksikliği gidermek, aşık olmak, sevmek sevilmek istiyorum.

sex partner
ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !
İlan sahibine ait Telefon, Facebook, İnstagram, Skype, Mail gibi adresleri görebilmeniz için yorum yapmanız gerekmektedir.
Kaba, Argo ve Özensiz yazılmış kısa yorumlar, Her sayfaya aynı yorumu kopyalayan kişilerin yorumları onaylanmayacak ve numaraları göremeyeceksiniz.
banner

2 yorum

  1. Merhaba hanımefendi bende evliyim ama senin gibi bendede o sıkıntı var bu durumu düzeltmek için görüşlerimiz uyuyor bir birimizle gerçekten çok samimi ve bir o kadarda gizli kalmasından yanayım bedenden can çıkar sır çıkmaz böyle biriyim isterseniz tanışalım biliriz kalıcı bir sevgi bir dostluk kurabiliriz İsmail Orhan yaş 52 kilo 85 boy 180 olgun bir beyfendiyin tercih sizin görüşebilmek umuduyla kalın saglicakla

    Daha Fazla Yorum
    Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *