Gaziantep arkadaş arayan bayanlar

Gaziantep Arkadaş Arayan Bayanlar
Açıklaması

Gaziantep arkadaş arayan bayanlar olarak bu ilanı bırakıyorum. 28 yaşında evlenmiş boşanmış çocuğu olmayan ailesi ile yaşayan iş güç sahibi bakımlı giyimine dikkat eden 170 boyunda 60 kiloda hoş bir bayanım. İsmim Nurcan Şahinbey’de özel bir firmada sekreter olarak çalışıyorum.

Amacım duygusal olarak hissettiğim boşluğu dolduracak biriyle tanışmak. Zaman ne gösterir bilinmez ama şuan ileriye dönük bir şey için çekimserim. Şimdilik arayışımın evlilik olmadığını bilmenizi istiyorum. Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş

partner sitesi

Şahinbey, Şehitkamil, Nizip, İslahiye, Nurdağı, Araban, Oğuzeli, Yavuzeli, Karkamış ilçelerinden kendini bilen dürüst asla yalan söylemeyen aklı başında olan her yaştan beyefendilerle tanışma amacındayım. Bu saydığım Gaziantep ilçeleri haricinde şehir dışından gelmek görüşmek isteyen varsa buyursun gelsin, benim şehir dışına çıkma gibi bir durumum olamaz.

Gaziantep arkadaş arayan bayanlar dan biri olarak uzun süreli bir ilişki arkadaşlık ve sohbet için sizi bekliyor olacağım. Kendini düzgün tanıtmayan, ne istediğini bilmeyen, selam kelam gibi kısa cümleler yazan kişilere asla dönüş yapmayacağım haberiniz olsun. Ben sizin için bu kadar şey yazmışken sizin iki cümleniz ile ikna olacağımı düşünmeyin. Belirttiğim özelliklerde ki kişilerin bana ulaşmasını, mesaj bırakmasını istiyorum. Görüşmek dileği ile..

sex partner
ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !
İlan sahibine ait Telefon, Facebook, İnstagram, Skype, Mail gibi adresleri görebilmeniz için yorum yapmanız gerekmektedir.
Kaba, Argo ve Özensiz yazılmış kısa yorumlar, Her sayfaya aynı yorumu kopyalayan kişilerin yorumları onaylanmayacak ve numaraları göremeyeceksiniz.
banner

3 yorum

  1. Güven, huzur, Sadakat. Selam kendimi biraz tanıtayım istiyorum size. Boy 168 cm, kilo: 74, yas: 43. En fazla 33 gösteriyorum. Berlin, Mersin ve Gaziantep’de yaşıyorum. Açıkçası bu platformlara pek fazla güvenmiyorum. Yinede şansımı denemek istiyorum. Aradığım özellikler: Ciddi, güvenilir, sadik ve dürüst birisi. Çünkü ben öyleyim. Her şeyi beraber paylaşabileceğim bir eş adayı arıyorum. Bu belki de sensin. Anlaşabilirsek Whatsapp üzerinden de görüşebiliriz. Hayırlıysa, her iki taraf için,olsun.

    Daha Fazla Yorum
    Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *