İstanbul Dul Bayanlar Sitesi

istanbul dul bayanlar sitesi
Açıklaması

İstanbul Dul Bayanlar Sitesi için hazırlamış olduğum ilanıma hoş geldiniz. ismim Dilara 45 yaşında dul bakımlı çekici herkes tarafından sevilen güzel bir bayanım. Dul bayan arayan ve seven erkekler ile tanışmak istiyorum.

İlgimi suistimal edip seviyeyi düşürecek şeyler yapmamanız gerektiğini biliyorsunuzdur diye düşünmek istiyorum. Bu kriterlerde bana mesaj gönderebilir ve fotoğraflarımı görmek isteyebilirsiniz.

İstanbul dul bayanlar

partner sitesi

Dul bayan olarak İstanbul’da yaşayanlar arasındayım. Zorlu bir şehirde yalnız kalmış birisiyim. Bana destek olarak manevi boşluğumu gidermek isteyen erkekler ile tanışmak isterim.

Dul bayan olduğumu ve nelerle uğraşmam gerektiğini bilen ve buna uygun davranan anlayışlı erkeklere bayılırım. Beni yormazlar ve kendileri de gereksiz şeylerle yorulmazlar. Sadece biz oluruz ve tanışma evremiz başlamış olur.

İstanbul’da dul bayan olarak yaşamanın getirdiği zorlukları eminim hepiniz biliyorsunuzdur. Bu zorluklar kesinlikle maddi olarak değildir. Bu şekilde bir algı olmasın lütfen. Benimle iletişime geçerken seviyeyi koruduğunuz taktirde dul bayan arkadaşınız mesajınızı beklediğimi bilin lütfen. Her an yanıt vermeye müsait ve hazır durumda erkek arkadaş adaylarını beklemekteyim. İstanbul dul bayanlar arasında ben asla pişman olmayacağınız bir seçim olacağım. Bundan emin olabilirsiniz.

Dul Bayanlar Sitesi İstanbul

Dul bayanlar sitesinde bulunmamın tek amacı İstanbul’da yalnız yaşıyor olmaktan sıkılmam dır. Koca bir şehirde yapayalnız bir dul bayan olarak siteye üye oldum. Burada keyifli insanlarla görüşmeyi ve ilişkimi dışarıya taşımayı umuyorum.

Yine umarım ki bu beklentimi boşa çıkarmayacak kaliteli ve dürüst erkekler ile tanışa bilirim. Siz bu erkeklerden birisi iseniz lütfen beni daha fazla yalnız bırakmayın. Hemen mesaj atın ve tanışmaya başlayalım. Yalnızlığımızı giderelim ve keyifli anlar için planlar yapalım. Dul bayanlar sitesi İstanbul aramalarınızda beni bulmanız asla tesadüf değildir. Benimle çok iyi vakit geçireceğinizi unutmayın.

45 yaşında bir dul bayan olarak bu ilanı açmamda ki en büyük etken burada seviyeli erkeklerin olduğunu duymamdır. Bazı arkadaşlarım aracılığı ile bu bilgiyi alır almaz profilimi oluşturdum.

Siz de seviyeyi bozmadan iletişim kurmayı denerseniz ben erkek arkadaş adaylarımı görmeye çoktan hazırlandım. İstanbul dul bayanlar sitesine daha fazla bakmayın beni görmüş olmanız sizin için en iyi seçenektir. Esmer seven erkekleri profilime bekliyorum.

 

sex partner
ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !
İlan sahibine ait Telefon, Facebook, İnstagram, Skype, Mail gibi adresleri görebilmeniz için yorum yapmanız gerekmektedir.
Kaba, Argo ve Özensiz yazılmış kısa yorumlar, Her sayfaya aynı yorumu kopyalayan kişilerin yorumları onaylanmayacak ve numaraları göremeyeceksiniz.
banner

2 yorum

 1. Merhaba Dilara Hanm Ben istanbul’dan Alp 23 Yaşında atletik Sporcuyum Ne istedini Bilen Olgun Bayanlar Tercihimdir Uygun Görürseniz Meğilinizi Bekliyorum 😉😉😚😚

 2. Merhaba ben Mustafa esmer kaslı kel sempatik bakımlı centilmen masaj bilen mütevazı 1. 70 Boyunda 95 kg çok açık görüşlü pozitif olan 47 yaşında bir erkeğim saygılar

 3. Emekli kafa dengi, bakımlı, sorun çözebilen, yaşamayı seven, gezmek, eğlenmek, mutlu olmak, mutlu eden-edilmek isteyen biriyim. Sizi tanımaktan mutlu olacağımı umuyorum.

  Daha Fazla Yorum
  Bir yanıt bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


  *