İstanbul Masöz Hatice

İstanbul Masöz
Adı: Hatice
Şehir: Aydın/Bozdoğan
Telefon: Telefon numarasını yorum yapan kullanıcılar görebilir.
Medeni Durum: Evli
Yaş: 27
Etnik Köken: Türk
Boy: 155.cm
Vücut Yapısı: Balık Etli
Sigara: Evet
Alkol: Sosyal İçici
Gelir Düzeyi: Yüksek
Meslek: Serbest Meslek
Eğitim Durumu: Lise Mezunu
Fizik: Buğday

Açıklaması

İstanbul Masöz Hatice. Merhaba herkese 12 yıldır masözlük yapıyorum ve işime gerçekten aşık biriyim. Günün stresini üzerinden atmak isteyen keyifli vakit geçirmek birazda olsa rahatlayıp gevşemek isteyen tüm beylere hizmet vermekteyim. Özel bakım ürünlerim sayesinde sizi sizden almaya kararlıyım. Fotoğraf bana ait.

İstanbul’lu Dul Bayanlar ile Şimdi Tanış. Hemen İlanı Oku

Masözlük hizmetimi dilerseniz sizin dilerseniz de kendi evimde vermekteyim. Tabi benim size gelmem karşılıklı güven ile alakalı bir durum. Bana güven verip beni inandırdığınız taktirde evinize yada davet ettiğiniz başka bir yere de gelmem söz konusudur.

partner sitesi

Masaj haricinde farklı şeyler yaşamak isteyen beyler mutlaka öncesinde beni bilgilendirmeli ve haber vermelidir. İstanbul masöz olarak şehir dışına çıkmıyorum talepte bulunmayınız.

sex partner
ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !
İlan sahibine ait Telefon, Facebook, İnstagram, Skype, Mail gibi adresleri görebilmeniz için yorum yapmanız gerekmektedir.
Kaba, Argo ve Özensiz yazılmış kısa yorumlar, Her sayfaya aynı yorumu kopyalayan kişilerin yorumları onaylanmayacak ve numaraları göremeyeceksiniz.
banner

2 yorum

    Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *