İstanbul Şişli’den Bayan Partner Arıyorum

İstanbul Şişliden Bayan Partner Arıyorum
Adı: Çağlar
Şehir: İstanbul/Önce İl Seçiniz
Telefon: Telefon numarasını yorum yapan kullanıcılar görebilir.
Medeni Durum: Bekar
Yaş: 55
Etnik Köken: Türk
Boy: 165.cm
Vücut Yapısı: Atletik
Sigara: Evet
Alkol: Sosyal İçici
Gelir Düzeyi: Normal
Meslek: Emekli
Eğitim Durumu: Lise Mezunu
Fizik: Esmer

Açıklaması

İstanbul Şişli’den Bayan Partner Arıyorum. Merhaba ben Çağlar 54 yaşını göstermeyen bekar bakımlı emekli beyim. 1.65 boyunda 62 kiloda ince yapılıyım. Lise mezunu olup terazi burcuyum.

Bu sebeple her şeyden önce kaliteli, birlikte keyifli zaman geçirebileceğimiz, kendine güvenen, paranoyak olmayan, psikolojisi düzgün BAYAN arkadaş arıyorum. Herhangi bir yaş kısıtlamam vs. yok. Çünkü; bu sadece kendimizi, eğlencemizi ve hayatlarımızı kısıtlamak olur. Zaten, bu özgürlüğü yaşamak için buradayız diye düşünüyorum.

partner sitesi

Avrupa yakasında oturmakla birlikte zaman ve seyahat sorunum bulunmamaktadır.  Aradığım bayan partner arkadaş 30 45 yaş arası bakımlı zarif kibar ciddi yalansız güvenilir olmalı. 1.70 boyunda 60 kiloda olmalı. İstanbul Şişli’den Bayan Partner Arıyorum ilanıma uygun kişilerden mesaj beklemekteyim.

sex partner
ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !
İlan sahibine ait Telefon, Facebook, İnstagram, Skype, Mail gibi adresleri görebilmeniz için yorum yapmanız gerekmektedir.
Kaba, Argo ve Özensiz yazılmış kısa yorumlar, Her sayfaya aynı yorumu kopyalayan kişilerin yorumları onaylanmayacak ve numaraları göremeyeceksiniz.
banner

1 yorum

  1. Benim adım Larissa, profilinizi bugün gördüm ve seninle ilgilenmeye başladım, senin hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorum bana ulaşır mısın lütfen?

    Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *