İzmir Günlük Bayan Arkadaş

izmir günlük bayan arkadaş
Açıklaması

İzmir Günlük Bayan Arkadaş arayanlar merhaba sizde benim gibi mi düşünüyorsunuz? Günlük arkadaşlıklar size göre mi? O zaman doğru yerdesiniz. Ben 26 yaşında genç bir bayan olarak bir erkeğe bağlı kalmayı sevmiyorum.

İzmir yaşıyorum ve genelde arkadaşlıklarımı günlük olarak seçiyorum. Yalnız yaşıyorum. Sizi evime kahve içmeye davet edebilirim :)) sizin içinde bir sakıncası yoksa tabi :)) Lakin bu hemen olacak bir şey değil. Kesinlikle bana güven vermeniz gerekmekte.

partner sitesi

Eğlenceli geçirilen günlerde bana eşlik eden erkekler ile ilişkilerimi sürdürmeyi seçiyorum. Sıkıcı olan ve fikirlerimizin uyuşmadığı zamanlarda ise bir daha görüşme yapmak istemiyorum. İzmir günlük bayan arkadaş arayışınızda benden daha kafa dengini bulamazsınız. Bu yüzden bir tam gün geçirmek için hemen bana mesaj atmalısınız.

Günlük arkadaşlıklarımızı kurmak için kültürlü, film izlemeyi seven, sohbeti akıcı olan kişiler olmalısınız. Aksi halde evde bir gün boyunca hiçbir şey yapamayız. Birbirimizi tanıyamaz ve haliyle yakınlık kuramayız.

sex partner
ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !
İlan sahibine ait Telefon, Facebook, İnstagram, Skype, Mail gibi adresleri görebilmeniz için yorum yapmanız gerekmektedir.
Kaba, Argo ve Özensiz yazılmış kısa yorumlar, Her sayfaya aynı yorumu kopyalayan kişilerin yorumları onaylanmayacak ve numaraları göremeyeceksiniz.
banner

3 yorum

  1. Selam eğlence derken sen hoş alımlı güzel birisin fakat gurultu samimiyetsiz abartılı şeylerden hoşlanmayan biriyim sakin huzurlu sessiz bir yerde bir omur kafamız uyuşursa senin içinde bir omur paylaşırım

    Daha Fazla Yorum
    Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *