Jigolo Arayan Kadınlar

Jigolo arayan kadınlar
Adı: Birsen
Şehir: İstanbul/Sarıyer
Telefon: Telefon numarasını yorum yapan kullanıcılar görebilir.
Medeni Durum: Dul
Yaş: 52
Etnik Köken: Türk
Boy: 167.cm
Vücut Yapısı: İnce Yapılı
Sigara: Hayır
Alkol: Sosyal İçici
Gelir Düzeyi: Yüksek
Meslek: Özel Sektör
Eğitim Durumu: Doktora
Fizik: Beyaz

Açıklaması

Jigolo Arayan Kadınlar ile ilgilenen genç dinamik ve yakışıklı beyler 🙂 merhaba. Bu ilanı verirken öncelikle aklımdan çok farklı şeylerin geçtiğini bilmenizi istiyorum. Konuyu daha detaylandıracağım fakat önce size kendimden, çevremden ve yaşantımdan biraz bahsetmek istiyorum.

Adım Birsen 52 yaşında doğma büyüme İstanbullu olan, zengin bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldim. Ailem aslen RUS kökenlidir.

Banner

Babamın seneler önce ticaret için sık sık İstanbul’a gelmesi buraya yerleşmesine neden oldu ve yaşantımızı bu güzel ülkede bir TÜRK gibi devam ettik, kendimizi de o şekilde benimsedik. Okul tahsilimi Avrupa’nın en iyi okullarında aldım ve babamın şirketinde uzun süre iş deneyimi yaşadım.  El bebek gül bebek geçen hayatımda kısa bir evlilik yaşadım.

Evliliğimiz süresince kendimize olan saygıyı asla kaybetmedik, fakat kendi şahsi sebeplerimden ötürü evliliğimi bitirme kararı aldım. (Bu çok özel bir nedendir lütfen bunu ne sorun nede anlatmamı isteyin) Dünyada ki en değerli varlığım 3 yıl süren evliliğimden olan her şeyi uğruna feda edeceğim canım çocuğumdur :).

Jigolo arayan bayanlar İstanbul

Zamanımın çoğu şirkette çalışarak geçiyor. İş sebebi ile ara ara İzmir, Ankara  ve Bursa’da bulunan şirketlerimize giderek hem şehir gezisi yapmış hemde işleri takip etmiş oluyorum. Bunun haricinde ki bütün zamanım evde ailemle ve çocuğumla geçmekte.

Jigolo arayan bayanlar İstanbul için verdiğim ilanın esas konusuna gelmiş bulunuyoruz :). Bu kadar çalışmanın ve hayatında işten, aileden başka bir şeyin olmaması insanda bazı istek ve arzuların oluşmasına neden oluyor olsa gerek ki 🙂 bende bu ilanı vermek isteği uyandırdı.

Jigolo Arayan Bayan İlanları

Erkek arkadaş arayan bayanlar ilanları için bu siteyi seçmemin sebebi ise ücretsiz bedava mesajlaşma imkanı sağlaması. Arkadaş arama yada Jigolo arayan birinin ücret ödeyerek mesajlaşacak bir siteyi tercih etmeyeceğini düşündüm.

Aradığım kısıma gelecek olursak şöyle detaylandırmak istiyorum bunu da. Çocuğum artık büyüdü ve yalnız yaşamak istediği için ayrı eve çıktı. Sıkıcı ve yoğun geçen yaşantımı artık renklendirmek  ve hayatıma heyecan katma düşüncesindeyim. Bu nedenle beraber yaşayacağım aklı başında olgun ve karakterli birini önce kendime arkadaş edinmek, ardından da ona evimi açmak istiyorum.

jigolo arayan bayanlar istanbul

Koca arayan zengin kadınlar sitesi gibi ya da jigolo şirketleri gibi yerlere baktım ama bu durum bana biraz saçma geldi 🙂 Erkek kiralamak isteyen bayanlar gibi hissettim kendimi 🙂 benim aradığım tamamen farklı, duygu ve hislerin olduğu dost arayan bayanlar gibi bir hayat sürmek istiyorum.

Ben kiralık erkek arıyorum demek istemiyorum, Sizde ücret ödemeden jigolo olmak istiyorum gibi gereksiz saçma sapan cümleler kurmayın. Her iki tarafında ne istediği belli, ben mutlu olmak sizde karşılığını almak istiyorsunuz öyle değil mi? O yüzden sponsor arayan bayanlar falan filan gibi çok gereksiz mesajlar geliyor.  Ben ciddi arkadaş arayan bayanlar danım ilanı çok iyi okuyup ona göre mesaj atın. Jigolo arayan kadınlar da duygu sahibi olabiliyor bunu unutmayın sakın.

Etiketler : jigolo arayan bayanlar İstanbul , Arkadaş arayan bayanlar ücretsiz, Ankara kazan da erkek arayan bayanlar, jigolo danışma hattı

reklam
ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !
İlan sahibine ait Telefon, Facebook, İnstagram, Skype, Mail gibi adresleri görebilmeniz için yorum yapmanız gerekmektedir.
Kaba, Argo ve Özensiz yazılmış kısa yorumlar, Her sayfaya aynı yorumu kopyalayan kişilerin yorumları onaylanmayacak ve numaraları göremeyeceksiniz.
banner

2 yorum

  1. Merhaba iyi akşamlar ben İstanbul da yaşıyorum iyi ve düzgün karakterli bir bayanla tanışmak isterim ben daha önce jigololuk yaptım numaram 29 yaşındayım

    Daha Fazla Yorum
    Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *