Jigolo Arayan Zengin Bayanlar

Jigolo arayan zengin bayanlar.jpg
Adı: Aysu
Şehir: İstanbul/Beşiktaş
Telefon: Telefon numarasını yorum yapan kullanıcılar görebilir.
Medeni Durum: Dul
Yaş: 49
Etnik Köken: Türk
Boy: 170.cm
Vücut Yapısı: İnce Yapılı
Sigara: Nadiren
Alkol: Nadiren
Gelir Düzeyi: Yüksek
Meslek: Serbest Meslek
Eğitim Durumu: Yüksekokul Mezunu
Fizik: Sarışın

Açıklaması

Jigolo Arayan Zengin Bayanlar ve Telefon Numaraları ilanım için gelen tüm beylere merhaba. Adım Aysu 49 yaşında yaşını asla göstermeyen son derece bakımlı ne istediğini bilen, zengin, maddi durumu yerinde, eşinden boşanmış, eğlenecek koca arayan zengin kadınlar biriyim.

Hayatı ve yaşamayı seven, sıcakkanlı, sempatik, güler yüzlü neşeli bir yapıya sahibim. Geç girdiğim evlilik müessesinde tutunamayıp, eşimin saçma ve gereksiz isteklerinden dolayı ailemin de desteği ile 12 yıllık evliliğimi bitirmek zorunda kaldım. Ailemin ismini vermek istemediğim büyük bir fabrikası mevcut ve mirasın varislerin denim.

Banner

Buraya kadar bilmeniz gerekenleri öğrendiğinizi umut ediyorum. Lüzum olduğu takdirde ve ben istersem siz kendim ve ailem hakkında daha fazla bilgi vereceğim.

Neden jigolo arıyorum? Evliliğim süresince bazı şeylerden sıkıldım ve hayatın beni yorduğunu, yıprattığını düşünüyorum. Bunu hem ruhen hem de beyin olarak fark edebiliyorum. Yaşımın da verdiği olgunluk ile bu saatten sonra birisi ile sevgili olmak ya da yeni bir şeylere başlamayı kendi adıma oldukça zor olarak görüyorum.

Bu süreci kaldıracak zamana ve ruh haline sahip olmadığımı düşünüyorum. Bu yüzden belirli bir ücret karşılığında hayatıma birilerini sokup kendi isteklerim doğrultusunda bir ilişki yaşamayı mantığıma daha uygun buldum ve bu ilanı bıraktım.

Hayatıma girecek kişiden mutlaka olmasını istediğim şeyler var. Zengin bayan arıyorum diye benden saçma sapan şeylerde bulunamayacak. Bunlar nedir? Paraya sıkıştım bana para ver? Borcum var bunu öde? Ne münasebet ben sizin sevgiliniz değilim, ortağınız hayat arkadaşınız da değilim! Görüştük size vermem gereken maddi desteği verdim olay bitmiş ve kapanmıştır. Bir sonraki görüşmeme kadar size asla maddi anlamda destek olamayacağımı bilin.

Jigolo arayan bayan numaraları

Bir diğer konu ise sürekli olarak rahatsız edilmek. Jigolo arayan bayan numaraları size bir kadının verebilmesi için mutlak şartı güvendir. Karşımda ki kişiye gönül rahatlığı ile her konuda güvenmek ve sürekli rahatsız edilmemek istiyorum. Benimde normal bir hayatım olduğunu, aileme çevreme ve diğer kişilere vakit ayıracağımı, her daim müsait olamayıp uzun uzun telefon sohbetleri yapamayacağımı bilmenizi istiyorum. Dost arayan bayanlar gibi beni görmemenizi istiyorum.

Jigolo arayan bayan numaraları

Ücretli Jigolo Arayan Rus Birsen Sizi Evine Davet Ediyor . Hemen İlanı Oku

Genelde erkek arayan bayanlar facebook üzerinden arkadaş bulur genelde ama ben zengin kadınlar sitesi ilanlarının verildiği bu sayfayı tercih ettim. Umarım iyi yapmışımdır ve yine ummak istiyorum ki yanlış kişi ile karşılaşmayacağım. Erkek arkadaş arayan bayanlar ilanlarına saçma sapan gereksiz çok yorumların yapıldığı gördüm lütfen kendinizi bilmiyor, kendinize güvenmiyorsanız bana yazmayın.

Benim gibi zengin kadınların telefon numaraları istiyorsanız mutlaka belirtmiş olduğum kriterlere uymanız ve söylemiş olduğum özelliklerin sizde olması gerekiyor.

Etiket: jigolo danışma hattı, jigolo şirketleri, Jigolo Arayan Zengin Bayanlar

reklam
ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !
İlan sahibine ait Telefon, Facebook, İnstagram, Skype, Mail gibi adresleri görebilmeniz için yorum yapmanız gerekmektedir.
Kaba, Argo ve Özensiz yazılmış kısa yorumlar, Her sayfaya aynı yorumu kopyalayan kişilerin yorumları onaylanmayacak ve numaraları göremeyeceksiniz.
banner

2 yorum

    Daha Fazla Yorum
    Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *