Küçükçekmece’den Bayan Arkadaş Arıyorum

Küçükçekmeceden Bayan Arkadaş Arıyorum
Adı: Haluk
Şehir: İstanbul/Küçükçekmece
Telefon: Telefon numarasını yorum yapan kullanıcılar görebilir.
Medeni Durum: Dul
Yaş: 48
Etnik Köken: Balkan
Boy: 172.cm
Vücut Yapısı: Atletik
Sigara: Hayır
Alkol: Hayır
Gelir Düzeyi: Normal
Meslek: Özel Sektör
Eğitim Durumu: Lisans Mezunu
Fizik: Beyaz

Açıklaması

Küçükçekmece’den Bayan Arkadaş Arıyorum. Hayatıma renk katacak, sevgiye saygıya önem veren gerçekçi, pozitif bir aşk arıyorum. Hayatımda yeni bir sayfa açmak istiyorum. Yalnız yaşıyorum. 1998 de evlendim. 22 yıllık evliliğimi sonlandırmak zorunda kaldım.

Hayata pozitif bakan eğlenceli biriyimdir. Kaliteli insanları severim ve dostlarımı genellikle onlardan seçerim. Seyahat etmeyi, okumayı, teknolojiyi ve sporu severim. Balkan kökenli olup Bursa doğumluyum. Boşandıktan sonra servetimi kaybettim. Ama iyi bir işim var.

partner sitesi

Tanışmak istediğim kişinin birbirimize uyum sağlayacak yapıda olmasını ve zevklerimizin uyuşmasını isterim. 2 yetişkin çocuğum var onlar artık hayata yelken açtılar ayrı yaşıyorum. Güzel bir limana demir atmak ve oradan ayrılmak istemiyorum. Güzel hoş ve sevgi dolu hayat arkadaşıma ulaşmak dileğiyle. Sevgilerimle… Benim gibi düşünen Küçükçekmece’den Bayan Arkadaş Arıyorum diyenlerle tanışma amacındayım.

sex partner
ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !
İlan sahibine ait Telefon, Facebook, İnstagram, Skype, Mail gibi adresleri görebilmeniz için yorum yapmanız gerekmektedir.
Kaba, Argo ve Özensiz yazılmış kısa yorumlar, Her sayfaya aynı yorumu kopyalayan kişilerin yorumları onaylanmayacak ve numaraları göremeyeceksiniz.
banner

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*