Malatya Dul Bayanlar Sitesi

malatya dul bayanlar
Açıklaması

Malatya dul bayanlar sitesi için aradığımı bulabilmek adına bende ilan bırakmak istedim. Hayatın tüm zorluklarına rağmen yaşama ümidini yitirmemiş, yaşamayı ve eğlenmeyi seven 45 yaşında evlenip boşanmış Malatya merkezde ailesi ile yaşayan dul bir kadınım.

5 yıl önce eşimden beni aldattığı için boşandım ve hayata kendi çabalarımla tutunmaya çalıştım. Malatya dul bayanlar için zor bir şehirdir. Zengin bir aileye sahip değilim ancak, ailem elinden geldiği kadar bana her konuda yardımcı oldu ve hiçbir zaman desteklerini  benden esirgemediler. Boşanma sürecimde de hep yanımda oldular. 16 yaşında bir çocuğum var ve benimle kalıyor.

partner sitesi

Gelecekle ilgili planlarımda yeniden evlenmek yer almıyor. Bu yüzden koca arayan dul kadınlardan değilim. Yaşayamadıklarımı yaşama, hayatıma yeni heyecanlar katma düşüncesindeyim. Erkek arayan dul bayan olarak tedirginim çünkü Malatya diğer şehirler gibi değil.

İnsanların beni farklı anlayıp hakkımda farklı düşüneceklerinden korkuyorum. Bu bedava tanisma sitesi ucretsiz mesajlaşma imkanı sunduğu için bu site üzerinden bana mesajlarınızı iletmenizi istiyorum.

Yaşlı dul kadınlar arkadaş ararken normale göre daha fazla seçici davranırlar.  Bilhassa benim güven konusunda çok canım yandığı için son derece hassas davrandığımı bilmenizi istiyorum .

Sarışın Dul Lara İle Tanışmak İster misin? . Ücretsiz Mesaj Gönder

Benim gibi dul bayan arkadasiniz olsun istiyorsaniz öncelikle dürüst ve yalan söylemeyen biri olmanızı istiyorum. Jigolo arayan bayan telefonları peşinde koşan erkekler başka kapıya lütfen. Bu tarz saçmalıkları kesinlikle dikkate almıyorum. Malatya dul bayanlar ilanım ile ilgilenen tüm beylerin mesaj bırakmalarını istiyorum.

Etiketler : Kız arkadaş arıyorum üye olmadan, Bayan telefon numaraları üçretsiz

sex partner
ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !
İlan sahibine ait Telefon, Facebook, İnstagram, Skype, Mail gibi adresleri görebilmeniz için yorum yapmanız gerekmektedir.
Kaba, Argo ve Özensiz yazılmış kısa yorumlar, Her sayfaya aynı yorumu kopyalayan kişilerin yorumları onaylanmayacak ve numaraları göremeyeceksiniz.
banner

2 yorum

    Daha Fazla Yorum
    Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *