Olgun Bayan Arkadaş Bulma

olgun bayan arkadaş bulma
Açıklaması

Olgun bayan arkadaş bulma amacında olan erkekler merhaba adım Esra. 48 yaşında son derece bakımlı evlenmiş boşanmış tek başına yaşayan güzel 160 boyunda 52 kiloda kumral bir bayanım.
Neşeli, cana yakın, samimi ne istediğini bilen abartıya kaçmayan, temizliğe önem veren ve beni her anlamda maddiyat hariç memnun edecek beyler arıyorum.

Genelde evde vakit geçirmeyi seven bir bayanım. Amacım evlenmek filan değil. Günümü gün etmek desem yeridir :). Yalnız yaşadığım için evim müsait güven olduktan sonra sizi evimde misafir edebilirim bu sorun olmaz.

partner sitesi

Yaşla alakalalı olarak aklı başında olduktan sonra oturup iki laf edebildikten sonra bir şeyleri konuşup tartışabiliyorsak yaşınızın inanın benim için hiçbir önemi yok.

Beni fotoğraflarımda görüyorsunuz. Sizde fotoğraf eklerseniz ve karşılıklı beğeni olursa, önce telefonda konuşup ardından yüz yüze tanışmak isterim.

Bu ilanı okuyup kendini akıllı sanan zampara olgun bayan arkadaş avcısı kişiler kusura bakmasınlar sizinle işimiz olmaz. Kaliteli insanlarla sevgi, saygı ve dürüstlük çerçevesinde önceliğim  gerçek hayat olmak üzere bir şeyler yaşayıp paylaşmak isterim…

sex partner
ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !
İlan sahibine ait Telefon, Facebook, İnstagram, Skype, Mail gibi adresleri görebilmeniz için yorum yapmanız gerekmektedir.
Kaba, Argo ve Özensiz yazılmış kısa yorumlar, Her sayfaya aynı yorumu kopyalayan kişilerin yorumları onaylanmayacak ve numaraları göremeyeceksiniz.
banner

2 yorum

  1. Merhaba Esra hanım bende dediğiniz gibi dürüstlükten ödün veren biriyim birbirimize ne kadar doğru olursak o kadar yakınlaşırız sevgilerimle Allah’ıma emanet olun inşallah

  2. Mesleği spor olan. Emekli kafa dengi olgun, bakımlı sorun olmaktan uzak sorun çözebilen, yaşamayı seven, gezmek, eğlenmek, mutlu-mesut, mutlu eden-edilmek isteyen biriyim. Sizi tanımaktan mutlu olacağımı umuyorum.

    Daha Fazla Yorum
    Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *