Olgun Kadınlarla Arkadaşlık Sitesi

olgun kadınlarla tek gecelik arkadaşlık
Açıklaması

Olgun kadınlarla arkadaşlık sitesi üzerinden iletişme geçmek isteyen tüm yakışıklı beyler merhaba benim adım Asu.

Tek gecelik ilişkilere hiç karşı olmadım. İnsanlar bir sevgiliye sahip olduğunda uzun yıllar birlikte olabiliyorlar. İlişki yaşıyorlar. Bunlar normal görülürken bir bayanın tek gecelik ilişki araması ise anormal gözüküyor. Sadece gülerek izliyorum bu yorumu yapanları. Olgun bir kadın olarak tek gecelik ilişki isteyişimi sürdürüyorum ve diğerleriyle hiçbir fark görmemeye devam ediyorum.

partner sitesi

Zaten beğendiğim erkekler ile ilişkimi uzatmak istediğimde bunu rahatlıkla yapabilirim. Fakat ben şimdilik tek gecelik ilişkilere sıcak bakıyorum. Siz de profilime mesaj göndererek arayışında olduğunuz olgun kadın ile tek gecelik ilişkiye hazırlanabilirsiniz. Beni kendinize inandırmanız ve güvendir meniz gerektiğini unutmayın.

Olgun Kadınlarla Tek Gecelik ilişki

Olgun kadın olduğumu düşünüyorum. Bir çok olayda anlayış ve sabır ile hareket ediyorum. Yaşımın gerektirdiğinden daha fazla olgun davranmayı başarıyorum. Böylelikle sorunlarımı çözmeyi de başarıyorum.

Olgun kadınlarla arkadaşlık sitesi sayesinde tanışmak sohbet etmek isteyen erkekler için benden daha iyisini bulamayacaklarını da hatırlatmakta fayda görüyorum. 45 yaşında olgun bir kadın olarak yalnız yaşamaya devam ediyorum.

Benimle iletişime geçmek isteyen erkeklere ise profilimde yer var diyerek tekrar hatırlatmada bulunmak istiyorum. Bu arkadaşlık sitesinde ilan açarken tek bir amacım vardı. Sadece arkadaşlık kurmak ve olgun kadın isteyenlere karşı bunu yapmak…

Şimdi amacıma ulaşabilmek için sizden gelecek olan mesajlara ihtiyacım var.

sex partner
ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !
İlan sahibine ait Telefon, Facebook, İnstagram, Skype, Mail gibi adresleri görebilmeniz için yorum yapmanız gerekmektedir.
Kaba, Argo ve Özensiz yazılmış kısa yorumlar, Her sayfaya aynı yorumu kopyalayan kişilerin yorumları onaylanmayacak ve numaraları göremeyeceksiniz.
banner

4 yorum

 1. Merhaba Asu Hanım Öncelikle ilişki hakkındaki samimi duygularınızdan dolayı sizi kutlarım.Ben yerine göre samimi bir sırdaş yerine göre gerçek bir erkek olabilirim. Saygılarımla

 2. Merhaba Aysu hanım ben recep nasılsınız denizli de yaşıyorum ben açık konuşmayı severim ben evliyim mutsuz bir evliliği sürdürmek zorunda olan erkeğim bende sizin gibi düşünüyorum ihtiyaç tan dolayı aynı düşüncelere sahip olduğumuzu düşünüyorum ve tanışmak istiyorum sonrasında zaman ne gösterir bilinmez saygılarımla görüşmek dileğiyle

 3. merhaba asu hanım benim adım ilker ben ne istediğini bilen güzel ve hoş vakit geçirmek isteyen bir bayan arıyorum. Sanırım aradığımı buldum. Sizinle tanışmak istiyorum.

  Daha Fazla Yorum
  Bir yanıt bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


  *