Rentboy Kavalye veya Dost Arayan Samimi Kadınlar

Rentboy Kavalye veya Dost Arayan Samimi Kadınlar
Adı: Veysel

Rentboy Kavalye veya Dost Arayan Samimi Kadınlar. Merhaba, Ben Veysel 23 yaşında ama yaşam , düşünce ve olgunluk açısından dolu dolu yaşayıp nasibini almış , düşünceli , duyarlı, derin ve özgürlükçü bir insanım .

Boyum 1.70 m , 68 kg ağırlığındayım . Siyah saçlı , kahverengi gözlü ve kısa sakallarımla özdeşleşmiş biriyim . Modern ve gerek salaş gerekse sportif bir giyim tarzım var.

Yakışanı giymekten çok karizmatik duruşum, derin bakışlarım ve gerek aksesuarlar vasıtasıyla birbirini tamamlayan etkileyici kombinler oluşturmayı yani giydiğimi yakıştırmayı seven yaratıcı ve öz güvenli biriyim böyle giyinmek ve her ortama uyum sağlayabilecek saygın ve eğlenceli bir tavır sahibi olmaya daha çok önem veririm .

Gizlilik , temizlik , özveri ve saygı yapmakta olduğum iş için olmazsa olmaz özellikler ve ayrıntılar olduğu için bu açıdan bir eksiğim olmayacağını söylemeliyim çünkü bunlar benim yaşantımda bu işi yapmasam dahi sürekli olarak saygılı ve düzenli bir insan olabilmek için sürekli olarak yaptığım bir şey.

En çok merak edebileceğiniz soruları sizin için cevaplamak isterim eğer sabrederseniz okuyup doğru karar almanızı pişman olmamanızı dilerim.

1- Gelelim peki neden beni seçmelisiniz?

2- Nasıl güvenebilirsiniz ?

3- Neden bana belirli bir ücret veya belirli bir zaman emek veresiniz ki herhangi bir erkek bile kolayca ve ücretsiz olarak bu işi yapmak isterken ?

4- Nasıl biriyim ?

5- Hizmet anlayışım ve prensiplerim nelerdir ?

1- Beni seçmenizi sağlayacağını düşündüğüm yönüm size yalnızca ** yapmak için ya da para almak adına hizmet vermeyi ilişkinin temeline koymadan.

İsterseniz zamanla size karşı dürüst ve çözüm odaklı, çok yönlü kişiliğimle kavalye olarak , arkadaş olarak veya oyunculuk gerektiren zamanlarda istediğiniz şekilde çoğu isteğinizi en iyi ve profesyonel şekilde becerebileceğimden eminim .

Ayrıca birçok açıdan kendini geliştirmeye , derinlik , yetenek ve gözlemlerle insanları doğru anlayıp keşfetmeye yönelik başarılı karakterimle yalnızca bedeninizi değil ruhunuzu da rahatlatmak ve tatmin etmek adına üstün becerilerin olduğunu bilmeniz ve deneyimlemenizi tavsiye ederim.

2- Bana kısa sürede güvene bilmeniz için gerek öngörüşmeler , gerek konuşmalar ve yetkinliğim ile sağlığıma dair bilgi isterseniz hiç çekinmeden şeffaflıkla sunumlar yapmamı isterseniz rahatlıkla rica edebilirsiniz .

Uzun vadede ise gerek çabalarım ve güven veren kişiliğim/karakterimle size doyum ve güven verebileceğimden eminim.

3- Sıradan bir bireyin de size sunduğum sunabileceğim şeyleri verebileceğini düşüne bilecekken , neden bana sahip olmak istediğim bu iş için belirli zaman , emek ve para veresiniz ki olayına gelirsek ; benim emin olduğum ve size aktardığım özelliklerimin hem arkasında olduğumu ve kendimi kanıtlamaktan ne çekincem , ne de eksikliğim olmadan gayet profesyonelce sizi zora sokmamak için gerekli önlemleri ve düzeni yaratabileceğim ihtimallere bağlı değildir.

Çevrenizde herhangi bir dostunuz veya herhangi bir erkek profesyonelce davranmayabileceği için , sizin sosyal yaşantınızı , itibar ve ilişkilerinizin güvenini sarsabilecek hatalı davranışları süzmeden veya duygusallık içinde anlık bir hatayla sizi riske sokabilir.

4- Ben normal (iş dışı) yaşantımda insanlara , doğaya , yetenekler ve sanata yönelik aşırı duyarlılık sahibi olan düşünceli ve özverili biriyim .

Yaşantıyı herkesin aksine bir ihtiyaç olarak değil hayatı güzelleştirecek çok iyi ve kolay ulaşılabilir bir lüks olarak gören ve önceliklerini hiçbir şekilde tabiri caizse uçkurundan yana kullanmayı sevmeyen biriyim .

Kadınları metalaştırmam hiçbir zaman ve hiçbir şekilde bir erkekten daha eksik görmem . Kadınları güçlü bireyler olarak görmek ve yan yana yarınları yaratmak isteyeceğim derin insanlar olarak görür onları keşfetmek , gerekirse destek olmak veya küçük görmeden yanında olup herhangi bir şekilde korumak isterim .

Adil biri olmak ilk önceliğimdir ve sırf bunun için (en adil sonuçlar veya yöntemleri bulabilmek çoğu zaman bilgi , yaratıcılık ve tarafsız bir sakinlik gerektirdiği için) sürekli olarak okur , araştırır , insanlara kulak verir ve küçümsemeden her fikri tartıp (birçok açıdan sorgulayıp , gerekli şekilde türetip) kendime ders çıkarır , anlayış göstererek kendimi geliştirmek için ne gerekiyorsa onu yapmaktan çekinmem .

Adil olmaya çalıştığım için size hak ettiğiniz saygı , sevgi , emek , özen ve değeri vermek için elimden geleni yapacağımdan ancak bu şekilde emin olur ve güven duyarsınız . Size karşı abartılı şekilde , yalandan samimiyet ve yakınlık kurduğumu hissetmeden hakkınız olanı aldığınızdan emin olarak hem kendi öz saygı , öz güven ve zevk alma yönünden emin şekilde sağlıklı ve sağlam bir tatmin duygusu hissedersiniz.

(Abarttığımı düşündüğünüz anlar olursa bilin potansiyelinizi görmeye çalışıyor ve başarmaktayımdır ve sizi uyandırmak için bunu yapıyorumdur . Çünkü potansiyelinize olan saygı ve hayranlık da sizin hakkınızdır)

5- Hizmet anlayışım ve prensiplerim size karşı dürüst , adil ve yapıcı davranarak aynı şekilde sizde de saygı, sevgi ve tutku uyandırmayı amaçlarım . Bu sayede sürekli olarak derinleşen ve katlanan hazları yaşayabilmemiz ilişkimizi ve bizi daha değerli hissettirir ve sürekli olarak birbirimize sunduğumuz hiçbir şeyden pişman olmadan aksine arzuyla zevk ve onur duyabiliriz .

Benimle herhangi bir şekilde iletişime geçmek ve paylaşımda bulunmak isterseniz irtibat için bilgilerim aşağıdadır Sevgi , şefkat ve esenlik dileklerimle …

Sevgiliniz Veysel

Etiketler : Rentboy Kavalye veya Dost Arayan Samimi Kadınlar

Erkek Arayan Bayanlar

Sevgili arıyorum telefon numaraları

Sevgili Arıyorum Telefon Numaraları

15 Ocak 2019 ilan 154

Sevgili arıyorum telefon numaraları ; Sevgili arayanlar için paylaşılması muhtemel olan telefon numaraları için profiller tek tek ziyaret edilmelidir. Hangi profilin telefon numarasını almak istediğinizi [Devamı]

Denizli Bayan Arkadaş Arıyorum

Denizli Bayan Arkadaş Arıyorum

18 Aralık 2018 ilan 12

Denizli Bayan Arkadaş Arıyorum diyerek başlamak istiyorum ilanıma. Merhaba ben Ebru. Denizli çöpçatan sitesi olarak burası geldi aklıma ve bende bu ilanı bıraktım. Denizli merkezde [Devamı]

Türbanlı Bayan Arkadaşlar Arıyorum

Türbanlı Bayan Arkadaş Arıyorum

15 Kasım 2018 ilan 17

Türbanlı Bayan Arkadaş Arıyorum diyen tüm yakışıklı beyler ben Hatice. Bu sitede yer almamın en büyük avantajı arkadaşlarımı kendimin seçebiliyor olmasıdır.. Türbanlı bayan arayan erkeklerin [Devamı]

1 Yorum

 1. Merhabalar .
  Ben ilan sahibi Veysel . İsterseniz numaram
  Umarım tamamen okuyup hakkımda bilgi sahibi olmuşsunuzdur ve sadece iş için değil rahatlatmak için de beni araya bileceğinizi , iyi hissetmek için de ulaşabileceğinizi bilmenizi isterim . Yorum yapan ve beğenenleri göremiyorum tam olarak bu yüzden aramanızı tavsiye ederim .
  İyi günler
  Dostunuz Veysel 😘💖

  Bu ilan sahibine mesaj gönderin

  Bu ilan sahibine mesaj gönderin


  *