Sakarya Bayan Arkadaş Bul

Sakarya bayan arkadaş bul
Açıklaması

Sakarya Bayan Arkadaş Bul ilanından selamlar. Ben beyaz tenli, siyah saçlı, 25 yaşında 1.68 boyunda zarif tahsilli modern düşünceli bir bayanım. Daha önce yaşamış olduğum problemlerden ötürü kendimi eve kapattım ve ruhsal olarak çöküntüye uğradım.

Bu ilanı açmamın ve arkadaş aramamın en büyük sebebi asosyallıktan kurtulmak istememdir. Günün büyük çoğunluğunu evde bilgisayarda geçiriyorum.

sex partner

İlk önce bilgisayar üzerinden sanal bir arkadaşlık başlatma amacındayım. Birbirimize yeterli güven ve uyum sağlanırsa bu ilişkiyi dışarı taşıyıp gerçek bir arkadaşlığa dönüştürme düşüncesindeyim.

Uyumlu bir insan olduğum için erkek arkadaşım ile gezme ve dışarıya çıkıp etkinlik yapma konusunda katılırım. Sadece beni ikna etmesi yeterlidir. Biraz nazlı bir bayanım. Sakarya bayan arkadaş bul ilanları arasında en güzeli benim diyebilirim 🙂

Tabularım, Sınırlarım yoktur. Beni ikna etmek için çaba gösterirseniz başarılı olursunuz. Bu ipucunu da verdikten sonra artık bana mesaj atmanızda bir engel kalmadı. Bekliyorum mesajlarınızı.

sex partner
ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !
İlan sahibine ait Telefon, Facebook, İnstagram, Skype, Mail gibi adresleri görebilmeniz için yorum yapmanız gerekmektedir.
Kaba, Argo ve Özensiz yazılmış kısa yorumlar, Her sayfaya aynı yorumu kopyalayan kişilerin yorumları onaylanmayacak ve numaraları göremeyeceksiniz.
banner

4 yorum

  1. Selam güzel bakımlı ve zarif bayan adim murat 33 yaşındayım 1.73 boyundayım. İstanbul’da oturuyorum sizin gibi zarif güzel bayanla tanışmak isterim güzel bayan

    Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *