Sarışın Dul Kadınlar İlanı

Sarışın dul kadınlar ilanı
Açıklaması

Sarışın Dul Kadınlar İlanı ile ilgilenen okuyan herkese selamlar. İsmim Lara sarışın bakımlı oldukça çekici  uzun boylu son derece güzel bir bayanım. Kişisel bakımıma oldukça özen gösteriyorum.

Dul kalmanın sebepleri arasında fazlasıyla uyuşmazlık vardı. Erkeğim olan kişi benimle hiçbir konuda uyum sağlayamadı. Ben de dul kalmayı tercih ettim. Yalnızlık ise tercihim değildir. Ben erkeksiz duramayan bir dul bayanım.

partner sitesi

Sarışınım ve beyaz tenliyim. Bu fiziksel dış görünüşüm ile sizleri etkilemeyi isterim. Albenisi yüksek bir kadın olmamın avantajı ile erkeğimi fazlasıyla memnun ederim. Erkek arkadaşım olmaya aday kişileri beklemek için burada yer alıyorum.

Sarışın Dul Kadınlar İlanı sayesinde sabırsızlığımın ve bekleyişimin uzun sürmemesini diliyorum. Sarışın dul kadınınızı daha fazla bekletmeyin. Kısaca kendimden bahsetmek isterim. 60 kiloda ve 1.76 boyundayım. Sevgili adaylarımında fiziki olarak en az benim kadar kendilerine bakmalarını ve dikkat etmelerini isterim.

Sizden mesaj beklerken hatırlatmak istediğim son bir şey daha kaldı. Lütfen anlayışsız ve kültürsüz erkekler iletişime geçmeyi düşünmesinler. Karşılıklı olarak sevgi, saygı, hoşgörü, anlayış, beğenme, uyum ve sıcaklık benim için fazlasıyla önemlidir. Mesajlarınızı bekliyorum görüşmek dileği ile..

sex partner
ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !
İlan sahibine ait Telefon, Facebook, İnstagram, Skype, Mail gibi adresleri görebilmeniz için yorum yapmanız gerekmektedir.
Kaba, Argo ve Özensiz yazılmış kısa yorumlar, Her sayfaya aynı yorumu kopyalayan kişilerin yorumları onaylanmayacak ve numaraları göremeyeceksiniz.
banner

4 yorum

    Daha Fazla Yorum
    Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *