Ücretsiz Arkadaşlık İlanı Ver

ücretsiz arkadaşlık ilanı ver
Açıklaması

Ücretsiz Arkadaşlık İlanı Ver ; Burada bir profil sahibi olmak için üyelik oluşturma talimatlarını takip etmelisiniz. Benim profilim ve diğer tüm arkadaşların profilleri üyelikten sonra iletişime açık hale gelecektir. Ücretsiz olarak arkadaşlık ilanı ver avantajı ile rahatlıkla yeni arkadaşlar için harekete geçebilirsiniz. Böylelikle ücret ödemeden samimi bir arkadaşlık ortamında yerinizi alırsınız.

Arkadaş İlanı Ver

Arkadaş arıyor veya beğendiğiniz bir profil ile arkadaşlık kurmak istiyorsanız ilan vererek işlemleri başlatabilirsiniz. Arkadaş ilanı ver seçeneğinin ardından beğendiğiniz üyenin profiline ulaşmanız sağlanır. Üye olduktan sonra yine bu arkadaş adayınıza mesaj gönderebilirsiniz. Arkadaş ilanı vermeniz durumunda diğer profiller de size arkadaşlık ilanı gönderebilir. Size uygun olan kişilerin mesajlarını kabul eder ve yeni ilişkiler kurmaya başlarsınız.

İlan Arkadaşlık

partner sitesi

Arkadaşlıklar için ilan açmanız zorunludur. Aksi halde sizin varlığınızdan diğer üyelerin haberi olmaz. Profilinizde belirtecek olduğunuz kişisel, fiziksel, özel bilgiler diğer tüm üyelerin sizin ilanınıza olan ilgisini arttıracak ya da azaltacak olan faktörlerdir. Bu sebeple özen göstererek bir profil oluşturmanız gerekmektedir. İlan arkadaşlık için ücret ödemezsiniz. Bu yüzden belirte bildiğiniz tüm özelliklerinizi ilanda belirtmelisiniz.

sex partner
ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !
İlan sahibine ait Telefon, Facebook, İnstagram, Skype, Mail gibi adresleri görebilmeniz için yorum yapmanız gerekmektedir.
Kaba, Argo ve Özensiz yazılmış kısa yorumlar, Her sayfaya aynı yorumu kopyalayan kişilerin yorumları onaylanmayacak ve numaraları göremeyeceksiniz.
banner

2 yorum

  1. Merhaba tanışabileceğim 25 30 yaş arası bekar bayanlarla konuşmak istiyorum ilgilenen bayanların aramasını yada whatsapptan ulaşabilir..

  2. yalnız yaşıyorum yanım da kış sonuna kadar ihtiyacı olan ve zaten benim de yanım da duracak bir bayana ihtiyacım var düzenli bir bayanla tanışmak beni mutlu ederdi ankara için de merkezi konum da oturyorum ilgilenen bayan arkadaşlar bana ulaşabilir en azından kahve için vakit ayrılırsa daha sıcak arkadaslıklar sağlayabiliriz

    Daha Fazla Yorum
    Bir yanıt bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


    *