Üye Olmadan Arkadaş Bulma Sayfası Tamamen Ücretsiz

Üye Olmadan Arkadaş Bulma Sayfası
Açıklaması

Üye Olmadan Arkadaş Bulma Sayfası : Üye olmadan arkadaş bulmak istiyorsanız profillerde yer alan açıklamaları okumalısınız. Arkadaşlık ilanı veren kişiler şu an olduğu gibi kısa bir metin yazmaya başlarlar.

Bu metinde ne istediklerini, ne aradıklarını açık bir şekilde ifade ederler. Siz de bu bilgiler eşliğinde o profil ile arkadaş olup olamayacağınıza karar verirsiniz. Ten rengi, yaşı, boyu, kilosu gibi kişisel özellikler hakkında da bilgiler verilir. Üye olmadan bu bilgilere ulaşır ve arkadaş bulma sayfasında yerinizi alırsınız.

partner sitesi

Üye olmadan arkadaş bulma sayfası sizler için büyük bir avantaj olarak karşınıza çıkacaktır. İlk olarak benim profilim ile karşılaşmanız ise büyük bir şanstır. Hadi profilimde yer alan iletişim numarası ile bana yazın ve telefonda arkadaşlığımızı sürdürelim.

Üye Olmadan Arkadaş Bul

Üyelik oluşturmadı iseniz  profilimde olmanın kolaylığını keşfedin. Üye olmayanlara da açık olan bilgilerim ile size kendimi tanıtmak istiyorum. Üye olmadan arkadaş bul seçeneği ile hareket etmeniz benim profilime gelmenizi sağladı. Şimdi de fotoğraflarım, iletişim bilgilerim gibi detaylara erişebilirsiniz. Böylelikle kriterlerime uygun olduğunuzu düşünüyor iseniz iletişim kurabilirsiniz.

Arkadaş Bulma Sayfası

Arkadaş bulma sayfasında yer aldığınız için size en uygun arkadaş kim olabilir? sorusuna cevap vermelisiniz. Sarışın, Esmer, Kısa, Uzun, Minyon, Zayıf, Balık Etli ve daha birçok özellik ile arkadaş bulma sayfasında arama yapabilirsiniz. Yaş kriterinizi de belirleyebilirsiniz. Belirli yaş aralığında olan profillerin listelenmesini sağlarsınız. Hızlı ve kolay bir arkadaş bulma için sayfada yer alıyor olmanız önemlidir.

sex partner
ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !
İlan sahibine ait Telefon, Facebook, İnstagram, Skype, Mail gibi adresleri görebilmeniz için yorum yapmanız gerekmektedir.
Kaba, Argo ve Özensiz yazılmış kısa yorumlar, Her sayfaya aynı yorumu kopyalayan kişilerin yorumları onaylanmayacak ve numaraları göremeyeceksiniz.
banner

3 yorum

 1. Merhaba Afyonkarahisarda yaşayan kamudan emekli beyim. Eşimi 12 yıl önce vefat nedeniyle kaybettim. İki evladımla hayata tutunmaya çalışıyorum yaşım 55. Sağlam dürüst yuva kurmak isteyen bir bayanla tanışmak isterim. 10 yaştan küçük bir çocuklu da olabilir selamlar

 2. Bir duâ,dırki samimiyetle yapılsın
  Bir gönüldürki yürekten amin desin
  Bir gözdürki baktığına güzel baksın
  Mevsim Kışa Dönsede Yürekler
  Yaz Olsun
  sizinle tanışmak istiyorum

  Daha Fazla Yorum
  Bir yanıt bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


  *